FAMA DESIGN sp. j.

Meble kuchenne Aranżacja wnętrz

Gdynia, Władysława IV 46-48

mała kuchnia (1) jestem bardzo zadowolony z usług firmy FAMA. Zlecenie wykonano w terminie i... tomek tomczak Fama projektant (1) Bardzo jestem zadowolona z zaprojektowania kuchni. Projektant miał duże pole... Krystyna Rodziewicz GORĄCO POLECAM ! (1) Współpraca z Firmą Fama to czysta przyjemność. Zamówienie zrealizowane... Dorota PB
Profesjonalne podejście do klienta (1) Profesjonalne podejście do klienta, dobrzy projektanci, świetni monterzy,... Monika z Gdańska Polecam tym, którzy chcą zrealizować swoje marzenia (1) Długo szukaliśmy takiego studium kuchennego, gdzie pod kierunkiem specjalisty... Ryszard R z Gdyni walek (1) ta firma to sciema uuuu jestem monterem w tej firmie już 12roczek (2) ....i niektóre z czytanych opini o firmie FAMA to do łez mnie doprowadzają... Roman POLECAM WSZYSTKIM ! (1) Na początku listopada wybrałam się do studia w Auchan by zamówić kuchnię,... Ludmiła S. Grazyna z Gdyni - opinia (1) Bardzo polecam firme Fama design.Trafilam tam przez przypadek, przy okazji... Grazyna z Gdyni Polecam! (1) Spokojnia mogę polecić firmę, która wykonała mi zabudowę mebli kuchennych.... Zadowolona Zadowolona ! (1) Poszukując wykonawcy dość nietypowej kuchni trafiłam do firmy FAMA DESIGN.... Magdalena POLECAM (1) Szybko, terminowo i w pełni profesjonalnie. Projektant, który mnie obsługiwał... Zadowolony OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 (1) Ta firma to nie porozumienie wszystko jest piękne dopóki nie podpisze się... Kamila STANOWCZO ODRADZAM (1) Jakość mebli pozostawia wiele do życzenia. Fronty są poobdzierane i nie... Zawiedziona klientka Polecam !!! (1) Terminy, jakość i obsługa mojego projektu na wysokim poziomie. Pan wykonał... J.S ... (1) Opinia dotyczy oddzialu we Wrzeszczu, na ul.Partyzantow. ....Wszytsko jest... Robert Karpinski KUCHNIA NIE WYKOŃCZONA OD CZERWCA 2007 (1) Nie mam nawet ochoty się rozpisywać w temacie, takich partaczy jak FAMA nie... Łukasz Skrzeszewski Masakra!! (1) listoapd 2007 zamówiłem kuchnie-wszystko było pięknie dopóki nie zapłaciłem.... danielde kasia - opinia (1) kupiłam kuchnie w zeszłym roku i od poczatku sa problemy projekt nie spełnił... kasia poniżej krytyki (1) Witam. Skorzystałem z usług biura w Auchan. Pan projektant za 150 zł w ok. 10... pabe