FAMA DESIGN sp. j.

Meble kuchenne Aranżacja wnętrz

Gdynia, Władysława IV 46-48

Gdynia - Fama Design - polecam!!! (1) Z czystym sumieniem polecam firmę Fama Design, dzięki której mamy cudną... Monika Szafa do zabudowy, która pomieści wszystko ... a porządek sam się w niej utrzymuje:) (1) Od maja jestem szczęśliwą posiadaczką szafy do zabudowy zrealizowanej przez... Natalia Bardzo polecam, zwłaszcza panią Iwonę (1) Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam tę firmę. Montaż kuchni mieliśmy w... Beata z Gdańska
rewelacyjny kontakt i profesjonalny montaz (1) Zakup kuchni długo odwlekałam, bo zastanawiałam się którą firmę na lokalnym... agnieszka Polecam (1) Fachowe wykonanie - mimo wielu niuansów firma stanęła na wysokości zadania i... Wojtek POLECAM (1) Moja ocena jest pozytywna, w czym zasługa jest ogromna właściciela firmy.... LK OSTRZEGAM! (2) Zdarzyło się, że zapoznaliśmy się z opiniami na tym forum przed podpisaniem... justyna Projektant Andrzej Talaśka - to bardzo dobry wybór (6) Pan Andrzej Talaśka z firmy Fama Design to projektant mebli, którego każdemu... Janusz z Gdańska Profesjonalna obsługa! (1) Jesteśmy z narzeczonym bardzo zadowoleni z kuchni. Jest stylowa, wszystko... Ewa Piekna kuchnia w dobrej cenie (1) Jestem zadowolona ze współpracy z Fama Design. Z mebli Kamduo zrobilismy... klient Mam kuchnię moich marzeń :) (1) Jestem szczęśliwą posiadaczką pięknej kuchni projektu Pani Iwony. Wizje... Monika Piękna kuchnia i nowoczesny design (4) Dzięki Fama Design jestem szczęśliwą posiadaczką wymarzonej kuchni. Polecam... Martyna Też polecamy Panią Iwonę (1) Dziękujemy za bardzo miłą współpracę przy projektowaniu kuchni, wszystkie... Joanna Polecam panią Iwonke!!! (1) Witam serdecznie, chciałabym razem z mężem bardzo polecić państwu panią... Sabina Podziękowanie dla projektantki - P. Iwony ! (1) Kuchnia została zaprojektowana przez P. Iwonę, która wykazała się bardzo duża... Mariola aneks kuchenny (1) Projektanci firmy FAMA z małej wnęki w salonie zrobili bardzo ładny i... Alicja Pochwała (1) Polecam ze względu na miłą i profesjonalną obsługę. Meble również bardzo dobre. Arek Satysfakcja (1) Bardzo fajna i rzetelna firma. Miła obsługa, szeroki asortyment. Musze... Mikołaj z Gdańska polecam pełen profesjonalizm (1) Moją kuchnię projektowała P.Dorota ,której jestem wdzięczna za każdym razem... Kamila Polecam. (1) Firma godna polecenia. Zarówno projekt jak i realizacja przebiegała... Szymon