Fantazja

Przedszkola

Gdynia, Leona Staniszewskiego 1

mama dziecka - opinia (2) Przedszkole ma jeden bardzo poważny problem-dziecko obecnie chodzi rok do... mama dziecka Zadowolona - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Chodziła do niego moja córka a teraz... Zadowolona Bardzo dobre przedszkole (1) Krótko. Świetne przedszkole, wspaniałe Panie, duże sale, przede wszystkim... Zadowolony Ojciec
Najlepsze Przedszkole w Gdyni. (1) Mieć powołanie do wykonywanej pracy i faktyczną pasję to szczęście. Takie... Marzena Czuje się spokojna o moje dziecko. (1) Naprawdę dobre przedszkole. Panie bardzo zaangażowane, starają się aby dzieci... Ola Rozczarowanie, może bedzie lepiej ... (4) Zgadzam się z Poprzedniczką odn. jadłospisu - za tę cenę posiłki powinny być... Monia Bardzo dobre przedszkole (1) Przyjazna atmosfera, Panie bardzo miłe, duże sale, ogrodzony plac zabaw,... Mama Przedszkolaka Bardzo fajne przedszkole. (1) Synek chodzi tam od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Przesympatyczne... Mama Dawidka CUDOWNE przedszkole! (1) Moja córka uczęszcza do tego przedszkola już 3ci rok i mimo, że przedszkole... mama SUPER PRZEDSZKOLE! (1) Przedszkole jest w porządku. Można śmiało powierzyć im dzieci. Wszystkim... ANNA Fajne Przedszkole (1) Pierwszy rok mojej córki w tym przedszkolu mija i czas na opinię. Generalnie... Mama Cudowne przedszkole (1) Cieszę się, że wreszcie pomyślano o młodych ludziach i na naszym osiedlu... Zadowolona babcia