Faszyści nie szanują uczuć religijnych

Dlatego głosują na PO. Zgodzicie się, czy nie? Czy obrażanie uczuć religijnych nie jest objawem faszyzmu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13
Czy te twoje uczucie religijne namawia do posługiwania się porównaniem do faszyzmu ? Im gorsza pisowska tufta ( tego określenia nie wyłapuje cenzura) tym większa rzekoma obrona uczuć religijnych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
A kto zdewastował kaplicę na lotnisku? A kto podarł Biblię? A kto ściął przydrożny krzyż? A kto pobił przypadkowego księdza po słowach Nitrasa? A kto fałszywie oskarżył biskupa w Australii o pedofilię , ostatecznie oczyszczonego z zarzutów? A kto podobnie w Polsce fałszywie oskarżył księdza o pedofilię, kto nakręcił film nagonkę "Tylko nie mów nikomu" na oczyszczonego już obecnie z zarzutów księdza? Katolicy szczują? Myślisz szczucie z przytaczaniem faktów. Taki dorosły człowiek a nie rozumie różnicy. Wstyd! Chyba, że celowy troll jesteś.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Tusk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz tu przykład szczucia w artykule Trójmiasto.pl

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Morski-biskup-grzesznik-ryba-czy-kalamarnica-n175386.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obrażanie uczuć religijnych to jest pewna forma faszyzmu. Tak było z Żydami w Niemczech. Niemcy chcą by świat zapomniał. Faszystowskie Niemcy początkowo też tylko szczuły. Potem to poszło dalej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mylisz fakty i jesteś ignorantem. Rozliczanie przestępców w sutannach ma miejsce niemal na całym świecie. Czy winne temu jest PO
czy sami dranie w sutannach? Faszyzmu nie ma nic wspólnego z walką z religią. Wykazujesz podobny styl myślenia jak Rosjanie, widzący wokół czychajacych na nich faszystoów i nazistów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sam jesteś ignorantem. Kościół też nie chce księży pedofilów. Ja nie chcę by w kościele byli księża pedofile. Ale odwracasz kota ogonem bo wytknąłem trudny temat, że jeśli obrażasz czyjeś uczucia religijne, to jesteś faszystą. A pewnie bardzo byś nie chciał być. Ignirancie, odróżnij pojedynczych - pojedynczych - przestępców, od religii i coraz powszechniejszego faszyzmu dążącego do niszczenia religii. Jednym z objawów jest obrażanie uczuć religijnych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jesteś draniem i faszystą skoro nie uznajesz oczyszczania z zarzutów niewinnych ludzi, którzy stali się celem z powodu kilki winnych. Jesteś faszystą, skoro stawiasz tych niewinnych pedofilii, na równi z marginesem winnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo dziękuję za dostarczanie mi kolejnych dowodów na istnienie zależności skretynieniem a "obroną kościola". Jedno i drugie jest wprost proporcjonalne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zauważam, że skretynienie wśród wściekłych antyklerykałów również jest wprost proporcjonalne do ich zaciekłości.
A autor wątku (a zarazem twój interlokutor) jest zwykłym przygłupem, który nie zna znaczenia słowa "faszyzm".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadyl, polecam przeczytać na Wikipedii o faszyzmie, podtytuł "warianty faszyzmu". Masz tam jasno napisane, że w niektórych przypadkach faszyści m.in. walczyli z religią. Obraza uczuć religijnych jest jedną z form walki z religią, jeśli jest czyniona świadomie, celowo. Daruj sobie epitety o "przygłupach". Wstyd!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm#Warianty_faszyzmu,_faszyzm_wed%C5%82ug_pa%C5%84stw
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak już się tak rozpędziłeś intelektualnie, że sięgnąłeś do Wikipedii, sprawdź również znaczenie słów "implikacja" i "równoważność"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, odciągasz uwagę, żeby zmanipulować. Sztuczki socjotechniczne są mi znane, stosowane świadomie czy nie. Fakt jest faktem. Definicja faszyzmu jest jasna. Przypadki są dobrze udokumentowane. Wstyd, że taki dorosły człowiek jest tak niedojrzały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sadyl, zgodzę się może tylko w tym zakresie, że obraza uczuć religijnych nie jest sama w sobie postawą faszystowską, ale pokazuje skłonności faszystowskie. Pamiętajmy, blisko pada jabłko od jabłoni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadyl, przytoczę też fragment z innego akapitu w Wikipedii:

"Polityka względem Kościoła

Polityka włoskiego faszyzmu wobec Kościoła oscylowała między konfliktem (ataki na instytucje katolickie w okresie walki o władzę, konflikt dotyczący wychowania młodzieży w 1931 roku) i współpracą (Traktaty Laterańskie w 1929 roku), w przypadku NSDAP według Richarda Grunbergera główną linię partii w sprawach religii wyrażała totalna opozycja Rosenberga wobec chrześcijaństwa w jakiejkolwiek formie. "

Totalna opozycja wobec chrześcijaństwa w sprawach religii. Jeśli jesteś dojrzały, to rozumiesz, co jest napisane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sadyl

Nie przywiązuj się zanadto do definicji słów, zwracaj uwagę raczej na fakty i procesy. Poczytaj sobie to:
https://www.salon24.pl/u/zetjot/1285219,kto-finansuje-takie-faszystowskie-gadzinowki
Zapach faszyzmu unosi się w powietrzu i trafnie to wyczuł @ anonim.
https://www.salon24.pl/u/zetjot/1284757,czy-donald-tusk-jest-faszysta-nazista
I wyciągnij stosowne wnioski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"niewinni pedofile" -To zapewne jakaś nowa instytucja kościelna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten przypał akurat tutaj napisał w miarę z sensem, choć niezbyt poprawnie składniowo. Zdanie brzmi "... skoro stawiasz tych niewinnych pedofilii, na równi z marginesem winnych"

W tłumaczeniu na ludzki: osób nie winnych (zarzutu, przestępstwa, zbrodni) pedofilii a nie "niewinnych pedofili"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Przypał" pisze akurat sprawiedliwy i niewinny, święty niemal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nie manipuluj, bo nie jest winne PO tylko każdy kto obraża uczucia religijne jest faszystą a nie PO, jak ty napisałeś. Ale widicznie musisz być faszystą skoro następną grupę obrażasz. Z powodu przekonań politycznych też nie można obrażać. Ale widać lubisz to, bo masz w sobie coś z faszysty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadyl faszystą. Takiego epitetu jeszcze nie miał. Nawet Gdynianin na to nie wpadł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie, to raczej z tym faszystą to było do mnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcąc nie chcąc, określenie "niwinni pedofile" doskonale pasuje do debaty na temat kościoła katolickiego. Gość trafił w punkt. Szacun.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaq, Trollujesz samego siebie. Tak się zakręciłeś. To była twoja wypowiedź, bo nie potrafiłeś zauważyć dwóch literek "ii" na końcu określenia "niewinni pedofilii", gdy była mowa o tych, którzy w odróżnieniu od winnych, zostali przytoczeni jako niewinni. Bo na świecie są winni i są nie winni. Ale właśnie tym potwierdzasz, że jesteś faszystą, bo nie odróżniasz winnych i nie winnych, tylko wszystkich wrzucasz do jednego worka. Postawa godna faszysty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwoliłem użyć tej zbitki słów : niewinni pedofile, jako określenia doskonale pasującego do tego, co według mnie dzieje się z kościołem katolickim. Oczywistym jest to, że nie wszyscy w sutannach są pedofilami lub krętaczami, jednak wszyscy oni odpowiadają za swoją firmę, nie potrafiąc rozliczyć winnych złu, które drąży tą organizację. Kościół katolicki czynami i słowami własnych kapłanów sięgnął dna.
Powróćmy jednak do twojej chorej tezy, że ci co głosują na PO są faszystami. Bo tak chyba napisałeś na początku swojego tematu. Teraz przeczytaj to, co napisałeś powyżej : " Bo na świecie są winni i są nie winni. Ale właśnie tym potwierdzasz, że jesteś faszystą, bo nie odróżniasz winnych i nie winnych, tylko wszystkich wrzucasz do jednego worka."
Hipokryzja do kwadratu, godna mistrza Moherowych Beretów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manipulatorzy tacy jak pan posługują się chytrze słowem "pedofil", gdy trzeba faktycznie posługiwać się słowem homoseksualista, jako że przeważający procent przypaków dotyczy homoseksualistów. Ale homoseksualistów chroni politpoprawność, więć ten fakt jest ukrywany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdy wsadzasz rękę do majtek 12 letniego chłopca, to jesteś homoseksualistą czy pedofilem ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podstawą jest biologia, w tym wypadku biologia wynaturzona, dewiacyjna, a dewiacja nazywa się homoseksualizm. Pedofil to termin społeczny a nie biologiczny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Za orientację seksualną nikt ich nie obwinia. Tak jak za pisanie lewą ręką. Chodzi o przestępczość , w tym wypadku pedofilię. To chyba nie podlega dyskusji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę pinować poprawnej polszczyzny.
Nie ma takiego pojęcia jak "orientacja seksualna". Jest albo naturalny popęd seksualny albo patologia seksualna. A patologia wywołuje kolejne, patologiczne zachowania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
No tak, orientacja seksualna nie istnieje, podobnie jak to, że Kopernik był kobietą, a ruscy walczą o wyzwolenie Ukrainy od faszyzmu. Łowca wykazuje się podobną retoryką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przy okazji łowco : libido to nie jest to samo co lumbago.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dajcie tu jakąś muzyczkę. Naturalna paszka i bioderko.
http://youtu.be/WisfUCuf8p8
Ps
Misiek, dawaj "mnie" wiaderko ~8D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Można do języka wprowadzać pojęcia takie jak "krasnoludki", ale nie ma dowodu, że takowe istnieją.
Można do jezyka wprowadzać "reptilian", "ufoludki", ale te niestety nie chcą się ujawniać i wciąż się kamuflują.
Można też wymachiwać dziwolągowatymi konstruktami jak "orientacja seksualna" czy "LGBT", zamiast [pojęcia p normalny popęd seksualny i zaburzenie popędu czyli zboczenie/dewiacja.
Zaś w ksiązkach dla dzieci samochody maja oczy i rozmawiają ze sobą.

Czasami zanim się coś powie lub napisze, warto zastosować prosty zabieg i popukać się w głowę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy chcesz, czy nie, nie uda Ci się zakląć rzeczywistości. To, co wydawało się kiedyś "zboczeniem" , a o czym mówiło się półsłówkami czy na stronie, stało się normą. Skończono z hipokryzją. Nie skazuje się dzisiaj na śmierć homoseksualistów, nie są penalizowane pewne figle we dwoje, których zapewne nie zaznałeś, a żałuj. Nie jest penalizowana pornografia. Jakoś do tego przywykliśmy, stało się to jawne i nikt specjalnie nie robi z tego problemów. Łowco, "panta rhei" , a Tyś się uczepił brzegu i walczysz z prądem, czyli tzw mainstreemem. Przykro mi, ale skazany jesteś w tym na przegraną. Kłania się niestety PESEL, życie w komunie, jego wartościach i światopoglądzie. Widać niestety to w Twoich poglądach i stosunku do odmiennch poglądów i wartości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Demencja ciś, człowieku dopadła ?
Czy rak albo gruźlica to norma ? Czy z Hivem da się żyć ?

Przypomina mi się historia z władcą Rurytanii, który cierpiał na kompleks niższości bo wprawdzie miał duże pogłowie krów, ale mało koni i nie mógł się pochwalić, jak sąsiedni władcy, liczną konnicą. Problem rozwiązał wydając edykt, w którym przemianował krowy na konie. Gratuluję takich pomysłów w wieku XXI.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Normalnie ręce opadają, gdy czyta się takie poglądy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzę, że nie tylko rece opadają. Poziom IQ też wyraźnie opadł aż do zera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Słuchawki do grania (3 odpowiedzi)

jakie mozecie polecic sluchawki do grania?

Utrata umiejętności politycznych (6 odpowiedzi)

Niechęć do podejmowania tematów politycznych, do czego pomysł Hydeparku jest jak najbardziej...

Zbudowanie strony internetowej na Wordpress (11 odpowiedzi)

Czy Wordpress to dobre rozwiązanie pod stworzenie strony internetowej? Jak wam się wydaje? Mam...