Feta2003

... i jak tam po Festiwalu Teatrów Ulicznych? Dla mnie rewelacja. Najbardziej podobali mi sie Rosjanie. Było dużo śmiechu, a i publiczność miała duży udział w całej zabawie. Jak ktoś nie był to niech żałuje i zapisze sobie w kalendarzu na rok przyszły... Poza tym klimat na długiej i generalnie na Starym Mieście bajeczny, szczególnie wieczorem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Feta2003

widziałam tylko zdjęcia ,niektóre niesamowite, ale nie lubię bezpośredniego kontaktu widza i aktora ,tracąc dystans ,tracę też magię teatru...jakoś tego nie lubię...kocham natomiast teatr z jego fotelami,ciemnością ,tajemniczością,barierą między dwoma światami.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Feta2003

No ciemno to bywało, a by panów aktorów było widać to sobie potrafili drabine przynieść;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Feta2003

...to fakt, bajkowa muzyka, choreografia, ciemnośc tajemnicza mają swój niepowtarzalny urok. Najbardziej lubię spektakle w teatrze muzycznym i żałuję , że mają w wakacje przerwę. Jednak lada dzień wszystko powróci do normy i będę mogła zamienić się w kopciuszka:). Uwielbiam wizyty w teatrze, eleganckie stroje, kultura i nocne powroty do domu...
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Feta2003

Ach FETA!!! Ach Rosjanie!!! Ich wspaniałe ciałka!!! A tak powaznie, zaskoczyła mnie tegoroczna FETA, nie przepadam za teatrem ulicznym, jest może widowiskowy, i dobrze wychodzi na zdjęciach, jednak nie wzrusza...i albo sie go lubi, albo nie. Jednak Rosjanie (i Ukrainczycy) naprawde mnie zaskoczyli, raz, niesamowitym warsztatem,sposób, w jaki sie poruszali rekompensował brak pompatycznych, wymyslnych ubiorów, aż dech zapierało...a dwa, to ich niesamowitą odwaga. Rosjanie na szczudłach robia takie wygibasy, że nikt inny nie może sie im równac, a jak zongluja, to sztyletami...
P.S Nareszcie FETA na Starówce !!!!Mozna z przyjemnościa było wypić piwko w miłej atmosferze....a nie gdzies w zaspiańskich krzakach.
Pozdrawiam !! :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Feta2003

Tylko ze ja o tym nie wiedzialem, bylen na jednym przedstawieniu, wlasciwie na polowie, i to przypadkiem:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Feta2003

buuuu, to nie dobrze, ale chociaŻ POŁOWĘ, MIMO, ZE PRZYPADKIEM UDAŁO SIĘ ZOBACZYĆ:)
...i jak wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Feta2003

jak będziesz się wybierała do muzycznego to pisz ,ja jestem chętna ,chociaż jak znam życie to zaraz będę musiała ciągnąć ze sobą swoje dzieci ,że tez nie maja tańszych zainteresowań ...ale może zapłacą za nich ich partnerzy to by było lepiej dla mnie...hi,hi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (5 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...