Fielmann

Salony optyczne

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Cezary - ocena (1) Po raz trzeci korzystałam z salonu Fielmann w Galeria Baltycka Gdańsk.Polecam... Cezary Adam - ocena (1) Super obsługa,kompetentni ludzie, żona zadowolona Adam Grzegorz - ocena (1) Moja wizyta w salonie zapadnie długo w mojej pamięci.Profesjonalna Obsługa na... Grzegorz
Tomasz - opinia (1) Przemiła profesjonalna obsługa, jeśli kiedykolwiek będę dokonywał zakupu... Tomasz Krzysztof - opinia (1) Kolejny raz korzystam z usług Salonu i obsługa zawsze na najwyższym poziomie.... Krzysztof Gosia - opinia (1) Przemiła i profesjonalna obsługa. Oprawki na każdą kieszeń. Gosia Wiktoria - opinia (1) Fantastyczna obsługa, Panie bardzo miłe i pomocne, zawsze uśmiechnięte,... Wiktoria kasia - opinia (1) każda wizyta w salonie jest przyjemnością, personel zorientowany na klienta,... kasia Darek - opinia (1) ja polecam jestem zadowolony, wszystko ok :) Darek BETI - opinia (1) bardzo miła i pomocna obsługa salonu ( choć widać braki w zatrudnieniu i... BETI Alan - opinia (1) Profesjonalizm a do tego przemiła obsługa. Uwielbiam ten salon. Dziewczyny w... Alan Nn - opinia (1) Bardzo nie miła obsługa. Obsluga nie słucha na czym zależy klientowi. Odradzam Nn psidu - opinia (1) Termin na 10. godz. Okazalo sie ze dzieci nie obsluguja. Po badaniu... psidu Marzena - opinia (1) Polecam salon w Gdyni i samą fimę, która bardzo dba o wizerunek i Klienta,... Marzena Polecam (1) Szczerze polecam. Profesjonalizm, życzliwość, troską o klienta i zaspokojenie... MJ OK (1) Pierwszy raz byłam w ich salonie, lecz bardzo miło się zaskoczyłam. Zawsze... monikawa31 Dramat (1) Okulary ciągle sie rozpadaja. Obsluga w ogole nie interesuje sie klientem.... ANNA Polecam (1) Pani na badaniu bardzo profesjonalna, badanie wykonane bez pośpiechu i... Klientka Super (1) Od 6 lat korzystam z usług Filmanna w Gdańsku i jestem bardzo zadowolony i... Tadeusz Bardzo polecam (1) Polecam wszystkim Bardzo miła i fachowa obsługa klienta,duży wybór oprawek. Katarzyna Mioduszewska