Fielmann

Salony optyczne

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nn - opinia (1) Bardzo nie miła obsługa. Obsluga nie słucha na czym zależy klientowi. Odradzam Nn Beata - opinia (1) Bardzo miła obsługa , duży wybór oprawek markowych i firmowych , ceny... Beata psidu - opinia (1) Termin na 10. godz. Okazalo sie ze dzieci nie obsluguja. Po badaniu... psidu
Marzena - opinia (1) Polecam salon w Gdyni i samą fimę, która bardzo dba o wizerunek i Klienta,... Marzena Polecam (1) Szczerze polecam. Profesjonalizm, życzliwość, troską o klienta i zaspokojenie... MJ OK (1) Pierwszy raz byłam w ich salonie, lecz bardzo miło się zaskoczyłam. Zawsze... monikawa31 Dramat (1) Okulary ciągle sie rozpadaja. Obsluga w ogole nie interesuje sie klientem.... ANNA Polecam (1) Pani na badaniu bardzo profesjonalna, badanie wykonane bez pośpiechu i... Klientka Super (1) Od 6 lat korzystam z usług Filmanna w Gdańsku i jestem bardzo zadowolony i... Tadeusz Bardzo polecam (1) Polecam wszystkim Bardzo miła i fachowa obsługa klienta,duży wybór oprawek. Katarzyna Mioduszewska Super (1) Korzystamy z usług od kilku lat. Zawsze jesteśmy profesjonalnie obsłużeni,... Joanna bardzo polecam! (1) nigdzie nie spotkałam się z tak fachowym sprzętem do badania. Pani Okulistka... MK FIELMANN (1) Witam, dnia 04.07.2017 wizyta w salonie w celu zakupu okularów. Zero... marta POLECAM Fielmann CH RIVIERA (2) Polecam wszystkim ten salon. Kupiłem okularki za 115 zł!! (soczewki szklane +... Adam Dramat (1) Witam Dramat. Nie miła obsługa, zero profesjonalizmu. Trzy razy Prosilam... Magda Fielmann Gdynia rewelacja (1) Uważam że Fielmann w Gdyni jest super ze względu na fachowe panie pracujące... Waldi Polecam (1) W Fielmannie robiłam najpierw okulary, potem soczewki. W obydwu przypadkach... Milena przemiła obsługa (1) przemiła i profesjonalna obsługa. Ponadtto bardzo przystępne ceny. POLECAM Alina Tanie oprawki, szkła drogie (1) Oprawki mają tanie. Szkła są w cenach z kosmosu. W vision express zapłaciłam... Kamila Tylko nie progresy (1) Długo sie wahałam,zanim zdecydowałam sie zamówic szkla progresywne, wcześniej... Ewa