Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024

Temat dostępny też na forum: Wesele
Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024

Jestem początkującym fotografem. Szukam Pary która chciałaby mieć zdjęcia z tego dnia (przygotowań, ceremonii i przyjęcia) nie ponosząc przy tym kosztu. Jeśli macie Państwo już znalezionego fotografa mogę być tym drugim który postara się uchwycić chwilę których może nie uchwycić ten pierwszy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024

My korzystaliśmy z usług Stangiel Studio. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu finalnego. Zapytajcie o termin jest to Fotograf ślubny Pomorskie a dokładnie z Gdańska . Mają też usługi wideo wybraliśmy ich w pakiecie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024

My korzystaliśmy z usług Stangiel Studio. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu finalnego. Zapytajcie o termin jest to Fotograf ślubny Pomorskie a dokładnie z Gdańska . Mają też usługi wideo wybraliśmy ich w pakiecie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My korzystaliśmy z tej ekipy https://obiektywnia.pl/rebel-records-wideofilmowanie-i-fotografia-dron-4k,f211
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...