Piot M - ocena (1) Fachowa obsługa, rzetelność i profesjonalizm polecam Piot M Barbara - ocena (1) Diagności pierwsza klasa,bardzo pomocni i życzliwi. Barbara Maria - ocena (1) Przemiła obsługa, panowie z obsługi dziękuję za super szybką akcję z moim... Maria
Tomasz - ocena (1) Pełen profesjonalizm i podejście do klienta. Umówiłem się na konkretną... Tomasz Dorota - ocena (1) Super fachowa obsługa Pan Sławek stanął na wysokości zadania, od teraz moje... Dorota Jerzy - ocena (1) Za fachowość, za profesjonalizm, za miłą obsługę, za niespotykany porządek... Jerzy Magda - ocena (1) Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to najlepszy warsztat w jakim byłam.... Magda Radek W. - ocena (1) Wszystko super samochód zrobiony na 6+. Radek W. Patrycja - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z pracy lakierników i blacharzy moje auto po... Patrycja Paweł Sokołowski - ocena (1) pomoc drogowa bez zarzutów, wszystko sprawnie przebiegło. Paweł Sokołowski Adam - ocena (1) stacja diagnostyki jak najbardziej do polecenia, diagności bardzo... Adam Karina Fielc - ocena (1) warsztat super na lepszy nie trafiłam. bardzo polecam fachowa obsługa,... Karina Fielc Kamil - ocena (1) pomoc drogowa szybko i bez problemu.polecam Kamil Kamil O. - ocena (1) W tym roku mija 10 lat (wow!) współpracy z Fred-Bojano i wszystko wskazuje,... Kamil O. Stefan z Sopotu - ocena (1) Pomoc drogowa na 6 +. Stefan z Sopotu Jerzy - ocena (1) Wg mnie naprawdę Nr 1 w Trójmieście. Z czystym sumieniem polecam. Jerzy Jarosław - ocena (1) Firma godna polecenia Jarosław Jarosław Anderski - ocena (1) Auto po kolizji wygląda lepiej niż przed :) Polecam Jarosław Anderski Beata - ocena (1) Z czystym sumieniem polecam Pana Eugeniusza , bardzo miły i kompetentny. Beata Marcin - ocena (1) Samochód oddany rano a już o godzinie 13 był do odbioru . Profesjonalna... Marcin