Studio Fryzjerskie

Fryzjerzy

Gdynia, Waleriana Szefki 2F/B1

Joanna - opinia (1) Serdecznie polecam! Potrzebowałam zmiany - Pani Magda mnie odczarowała!... Joanna Natalia - opinia (1) Zawsze udane wymodelowanie moich włosów od lat, a salon jest przepiękny. Do... Natalia Dorota - opinia (1) Długo nie mogłam znaleźć "swojego" fryzjera w Gdyni. Do salonu trafiłam... Dorota
Iza - opinia (1) Szczerze polecam!!! Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji i cięcia. Pani... Iza Klientka - opinia (1) Polecam zawsze wychodzę zadowolona ! Klientka Paula - opinia (1) bardzo bardzo polecam, pani Magda jest profesjonalistką, nigdy nie byłam tak... Paula Patrycja - opinia (1) W końcu trafiłam w odpowiednie ręce , a włosy są mega odświeżone , pani Magda... Patrycja Danuta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi. Dawno nie spotkałam tak świetnej... Danuta Joanna - opinia (1) Pani Magdalena jest pasjonatką w swojej profesji, za każdym razem wykonana... Joanna Małgosia - opinia (1) Salon fryzjerskiego Pani Magdy godny polecenia za profesjonalizm świadczonych... Małgosia Julia - opinia (1) Byłam u Pani Magdy po raz pierwszy. Doradziła mi cięcie i koloryzację, bo... Julia Olga - opinia (1) Pani Magda chyba czyta w myślach. Zaproponowała mi koloryzację i fryzurę o... Olga Halina - opinia (1) Pani Magda jest bardzo miłą I bardzo kreatywną osobą. Zależy jej na... Halina Klientka - opinia (1) Polecam, Pani Magdalena jest bardzo miła i bardzo dobrze się maną zajęła.... Klientka Marta - opinia (1) Rewelacja !!!!:) Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm Marta Paweł - opinia (1) Najlepszy salon w okolicy, polecam :) Paweł Sara - opinia (1) Piękny blond, bardzo ładne przejścia między naturalnym kolorem włosów a... Sara Monika i Kuba - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam zakład Pani Magdy. Osobiście korzystam z usług... Monika i Kuba Ewa - opinia (1) Polecam! Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Ewa Halina - opinia (1) Wizyta u Pani Magdy to czysta przyjemność. Duża kultura osobista, duża... Halina