Fusion Sushi

Sushi Jedzenie na wynos

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12

Joanna - opinia (1) Pięknie podane, śwież i smaczne. Uwielbiam sushi w tempurze i w Fusion Suski... Joanna Zamówienie z dowozem (1) Wczoraj zamówiłam sushi przez portal pyszne.pl zaznaczyłam, że ma być... V Polecam (1) Bardzo dobre sushi, szybko podane. Gratis dostałam przystawkę. Co do obsługi... Ilona
Beznadziejna obsługa, dobre sushi (1) Obsługa bardzo mnie zawiodła, 15 min czekaliśmy na przyjęcie zamówienia... Elcia Niestety nie polecam, bardzo słabo (1) 1. Nieprzyjemny duszący zapach w lokalu, prawdopodobnie nieodpowiednio... Andrzej co to ma byc!! (1) Pierwsze zamówienie w tej restauracji na wynos i juz faux pas... Przepływ... rt Najlepsze Sushi w 3miscie (1) Najlepsze Sushi w 3miescie!! Polecam sprawdzić samemu bo każdy może pisać... Wiktor Dobre i tanie (1) Dobre i stosunkowo w przystępnej cenie. Mam nadzieję że właściciele szykują... Bronek super noc sushiżerców (1) miałam przyjemność uczestniczyć wczoraj w wydarzeniu noc sushi. sprawa jak... Lena BARDZO SŁABE (1) Rozpadające się niektóre kawałki, ryba nie pierwszej świeżości, grillowany... Alice personel na niskim poziomie bez taktu i klasy (7) Byłam dziś z mężem na sushi a chodzimy tam często tzn chodziliśmy bo już... Lekarka Serdecznie nie polecam. (5) Do tej pory korzystałam z restauracji w Oliwie, co bardzo sobie chwaliłam.... Aga Nie polecam (1) mimo pustego lokalu dlugi czas oczekiwania na kelnera, ceny zbyt wysokie w... Ela smaczne i sycące (1) Bardzo smaczne sushi w dużych rozmiarach - człowiek nie wyjdzie głodny. Miła... Clio dla mnie ok (1) z ciekawości odwiedziłam to miejsce i większych uwag nie mam. Było miło i... Gonia polecam (1) obsługa fajna i pomocna, kucharz (jak na taki "slow" ;) ) bardzo szybko... Michał