Grażyna Urbańska

Laryngolodzy

Gdańsk, Biała 7A

Bezczelność, bezczelność i brak kultury. (4) Po dzisiejszej wizycie do tej pory nie mogę dojść do siebie. Lekarka na dzień... angie zdecydowanie polecam! (1) Pani Doktor Urbańska to bez wątpienia świetny specjalista. Jej pomoc i... Milena polecam (1) Konkretna, dobra lekarka. Przez prawie rok leczyliśmy wysiękowe zapalenie... magggg
A ja bardzo polecam !!! (1) Dwa dni temu byłam u Pani Doktor z moją 6 letnią córcią. Wcześniej... Kinga nie polecam!! (3) Lekarka jest bezczelna i arogancka w stosunku do zmartwionych rodziców!... ta matka laryngolog, foniatra (1) Bardzo miła i fachowa obsługa, zbyt długie kolejki ryszard szkoda czasu (2) okropna osoba. lekceważący stosunek do rodzica, do dziecka nieco lepsze... krokodylowa niewarto (1) Jeszcze u takiej lekarki nie byliśmy. Ocenia osoby po pierwszych zdaniach.... Inka Bardzo dobry lekarz (1) Świetna obsługa i podejście do pacjenta. Badanie-mimo obaw- przeprowadzone... pacjentka Polecam (1) Komu wierzyć? Najlepiej samemu przyjść do Pani Doktor i sprawdzić. Może... DD polecam (1) Gabinet dobrze urzadzony, obsluga jak nalezy, efekty rewelacyjne. Pozdrawiam... pacjentka Opinia (1) Wiatam, calkowiecie nie zgadzam sie z przedmowcami. Pani Doktor jest jak... Piotr R. nie polecam (1) Zgadzam się z przedmówcą pani doktor nie ma pojecia o leczeniu . niestety... matka Aż strach się bać! (1) Nie będę miło wspomniał wizyt u Pani Urbańskiej. Powinna przyznać się, że... Pacjent