Silverart - opinia (1) Po raz kolejny firma nie dostarcza paczki jak to robił przez 20 lat.... Silverart Ewa - opinia (1) Nie poinformowano mnie o terminie dostawy. Drugiej próby nie było. Wiem ,bo... Ewa Silver Art - opinia (1) Kurier GLS naciągnął od starszą panią na kwotę około 300 zł i pomimo... Silver Art
Dariusz - opinia (1) zgadzam się ze wszystkimi komentującymi. Dodałbym jeszcze, że najgorsza z... Dariusz Monika - opinia (1) Najgorsza firma kurierska z jakiej korzystałam. Kurier odmówił podjechania... Monika Banino - opinia (1) Tragedia! Cały dzień w domu, a kurier sobie zaznacza że nikogo nie było! Z... Banino Beata - opinia (1) Najgorsza firma kurierska jaka istnieje . Będąc w domu nieby próbowali mi... Beata Ewa - opinia (1) masakra!!!!! Mam jedno, krótkie pytanie - dlaczego odbiorca nie jest... Ewa opo - opinia (1) Dramat, a nie firma. Każda przesyłka i to samo. Niby kurier próbował 2x... opo Pit - opinia (1) Bardzo słaba firma, ma problem z doręczeniem przesyłki do domu - występują... Pit Zrobiony w ch... przez gls - opinia (2) Zamówiliśmy specjalna dostawę na sobotę, gdyż potrzebujemy przesyłki na dziś... Zrobiony w ch... przez gls dno kompletne !!! (1) kurier 2 x był wirtualnie ! brak kontaktu telefonicznego !!!!! stracony... maciek Żadnych problemów (2) Super...na czas i profesjonalnie, bez najmniejszych zastrzeżeń. polecam!!! Jedrek Dlaczego ta "firma(dużo powiedziane) nadal funkcjonuje ?! (1) Mieszkam w Gdyni i dlaczego mam odebrać przesyłkę w Straszynie ? 2 awiza... Niezadowolony Tragedia !!!!!! (1) Widzę po wpisach, ze nie jestem jedyna. Zamówiłam karmę specjalistyczna z... Mocno rozczarowana klientka beznadzieja (1) Kurier ponoć był u mnie 2 razy i mnie nie zastał ... nawet nie ma sensu... Aneta Klasyka gatunku (1) Kurier rzekomo nie zastał mnie dwukrotnie w domu, żadnego sms\'a, brak awizo,... Tomasz Standard GLS (1) Zdecydowanie nie polecam. Brak kontaktu, brak awizo, dwie wirtualne próby... JJ Porazka...jakies kpiny z czlowieka (1) Dwie proby doreczenia .."standart"..SMSy nie zastalismy Cie w domu...zero... Rollo Beznadzieja (1) Tragedia Nie polecam! omijac szerokim łukiem. Taniej dopłacić do innego... Jan