Rewelacja - opinia (1) Jestem ogromnie zadowolony, uczelnia ma swoją renomę. Tuż po ukończonym... Rewelacja Gośka - opinia (1) Uważam, że warto studiować administrację w GSW. Jest to kierunek, który daje... Gośka Tomek - opinia (1) GSW jest szkołą godną polecenia, w której warto studiować. Sam studiuję na... Tomek
Justyna - opinia (1) Jestem studentką administracji II stopnia na GSW. Po skończonym licencjacie... Justyna Tomasz - opinia (1) Polecam z całego serca tą uczelnię ! Już w trakcie studiów udało mi się... Tomasz Weronika EM - opinia (1) Polecam tę uczelnie, wykładowcy bardzo w porządku, profesjonalne przekazują... Weronika EM Małgorzata - opinia (1) Gorąco polecam Gdańską Szkołę Wyższą. Wykłady prowadzone w ciekawy sposób,... Małgorzata lidia łożyńska - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na podjęcie nauki w GSW w... lidia łożyńska Przemek R - opinia (1) Bardzo fajna uczelnia z profesjonalną kadrą. Jestem zadowolony z tego, że... Przemek R Marcin J. (2) Jestem studentem tej szkoły. Bardzo wszystkim polecam. Uczelnia na której... Marcin J Wojciech B - opinia (1) Uczelnia z bardzo dobrym podejściem do studenta. Super kontakt z dziekanatem.... Wojciech B Radek - opinia (1) Dobra uczelnia z doborowa kadrą. Panie w dziekanacie i kwesturze bardzo... Radek opinia (1) Uczelnia z bardzo dobrym podejściem do studenta. Umożliwia połączenie pracy... Kacper B. Agnieszka R - opinia (1) Uczelnia w sposób praktyczny przygotowuje do podjęcia pracy po studiowanym... Agnieszka R Mikolaj B - opinia (1) Jestem studentem tej uczelni na kierunku Inzynieri produkcji i zarządzania i... Mikolaj B Sebastian L - opinia (1) Jestem studentem tej szkoły. Uczelnia na której można spokojnie połączyć... Sebastian L Łukasz B - opinia (1) Idealna uczelnia dla każdemu kto chce zacząć przygodę ze studiowaniem jak i... Łukasz B Najlepsza uczelnia (1) Jakbym miał komuś polecać wyższą szkołę to tylko tą , jest to uczelnia na... Gradoni Super (1) Jestem obecnie studentem danej szkoły. Jestem bardzo zadowolony ze swojego... Adam K Bhp (1) Witam czy ktoś skończył podyplomowe z BHP ? Czy na tym kierunku wykładowcy są... Tomek