Administracja zaoczna (2) Poważnie zastanawiam się nad wyborem tej uczelni, chciałabym zacząć studia na... Martha Wybieram się na Pedagogikę - czy mogę prosić o opinie na temat tego kierunku na powyższej uczelni??? (2) Witam! Od pewnego czasu zaczęłam zastanawiać się nad pójściem na studia na... MIRA GWSA w Tczewie (2) Mam pytanie czy studiuje ktoś Zarządzanie i Inżynierie produkcji w filii w... gośc3
Warunki w GWSA (1) Czy naprawdę w tej szkole aż takie warunki???Chodzi mi o ubikacje,bar,itp?? mała polecam oczywiście (4) A teraz konkrety: jestem absolwentką GWSA i jestem zadowolona. Studiowałam... MONIKA Pytanie o studia inżynierskie (3) Chciałbym się dowiedzieć czy jest bardzo ciężko na kierunku Zarządzanie i... autor34 Proszę o opinie na temat poziomu nauczania języka angielskiego na powyższej uczelni na kierunkach pedagogicznych??? (1) Proszę o opinie na temat poziomu nauczania języka angielskiego na powyższej... ONA polecam! (2) szkoła na poziomie, wykładowcy wymagający, studenci różnie - niektórzy... katarzyna Podyplomowe BHP od marca (5) Jak w temacie - wybieram się, ale na 100% nie ma pewności,czy ten kierunek... Alksndra26 Niezła szkoła... (4) Skończyłem tą Uczelnię na ekonomii i oprócz niezbyt przyjaznych "łazienek"... Marcin Odradzam (2) Zaczne może od samego budynku, estetyki i warunków nauczania - koszmar. Sale... agnes.... KTO IDZIE NA STUDIA DO GWSA W GDAŃSKU A JEST Z WEJHEROWA???????? (2) WITAM IDZIE KTOŚ DO GWSA A JEST Z WEJHEROWA ???? CO SĄDZICIE O TEJ UCZELNI???... mimi862 Magda - opinia (2) Nauczanie ok, tylko wizerunek budynku odstrasza.... Ale jak chce si ę uczyć... Magda Polecam serdecznie (1) Polecam serdecznie tą uczelnie. Super podejscie do studenta. Śwetni wykładowcy Przemysław Polecam (2) Może szkoła w wyglądzie nie jest zbyt piękna ,ale nie narzekam . Nauczyciele... Ania Polecam (1) Skończyłam tą Uczelnię i polecam wszystkim. Baśka Polecam (1) Polecam, bo miła atmosfera, ciekawie rozłożony plan zajęć, fajna lokalizacja... Jan dr migoń jak ocenia? (1) jak w tytule czy jego testy sa równie filozoficzne jak wykłady?;) love me polecam (2) Jestem bardzo zadowolona, wykładowcy sympatyczni ale i wymagający, panie w... blondi Polecam (1) Skończyłam tą uczelnie w tym roku i bardzo sobie chwale. Wykwalifikowana... anna