Basia S. (1) Dla mnie to uczelnia godna polecenia. Otwarci na potrzeby i możliwości... Basia S. wybierz tą uczelnię (1) Rozpoczęłam studia magisterskie w Gdańskiej Szkole Wyższej ponieważ byłam... Alicja Ekonomia, prof. Mariusz Fierek (1) Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na te pytanie, ale zaryzykuje. Czy miał... Ann
Gsw (1) Jestem na szóstym semestrze inżynierii produkcji i zarządzania, to bardzo... StudentGSW Fajne warunki do nauki (2) Studiuję na Dziale Inżynierii. Jestem zadowolony zarówno z poziomu nauczania... Mirek D. Warto studiować na GSW (2) Uczelnia dająca możliwości rozwoju z innowacyjnymi metodami nauczania. Warto... studentIPIL_GSW Świetna szkoła (1) Jak najbardziej polecam tą szkołę. Poziom nauczania jest na bardzo wysokim... bartek Bufet w GSW (1) Moim zdaniem, jedną z lepszych rzeczy pozanaukowych jest bufet na dole. Nie... drugoroczniak Nie oceniaj książki po okładce (2) GSW to jedna z lepszych uczelni z jaką się spotkałam. Ukończyłam Wydział Nauk... Monika Warto studiować na GSW (2) Jestem absolwentką tej uczelni, zdobylam tytuł inzyniera na Wydziale Studiów... Katarzyna Bardzo dobra szkoła (2) Wysoki poziom wydziału Nauk Inżynierskich, dobra kadra. Polecam jak najbardziej Rafał Czy to oznacza koniec uczelni na Stogach? (1) PKP udało się znaleźć kupca blisko 5-hektarowego terenu oddalonego ok.... Zaniepokojona Jedna z lepszych uczelni! (2) Naprawdę polecam! Kadra dydaktyczna rewelacyjna, nauczanie na najwyższym... Katarzyna Samsel Polecam (1) Wspaniała kadra wykładowców ( UG, PG) Przystępne opłaty za studnia. Stypendia... eve Wiarygodna szkoła, wysoki poziom nauczania, stypendia (1) Wiarygodna szkoła, wysoki poziom nauczania, stypendia ania Waszym zdaniem najlepszy promotor, to....? (1) Witam serdecznie. Proszę o opinie absolwentów którzy ukończyli edukację w... Nusia warunki średnie oraz plany wykładów poznoooooo (1) Jeśli chodzi o warunki to rzeczywiście kiepsko. Toalety okropne, zimą... rainbow Polecam (11) Jestem po pierwszym roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na tej uczelni.... xtype ADMINISTRACJA 2013 (3) Kto zaczyna od października studia na kierunku administracja ?? .. Jest jak jest... (3) Szkoła ogólnie spoko, największym minusem jest że na Administracji niektórzy... Edek z krainy kredek