Helena - opinia (1) Mój dziadek zmagał się z przepukliną kręgosłupa i bardzo pomogły mu wizyty... Helena Renata - opinia (1) Byłam przerażona diagnozą przepuklina. Na szczęście schemat, który... Renata Paulina - opinia (1) Leczenie zakończone - efekty bardzo udane. Czuję znaczną poprawę jeżeli... Paulina
Kazimiera - opinia (1) Pomoc tego lekarza okazała się kluczem do sukcesu. Jego metoda zadziałała w... Kazimiera Walerian - opinia (1) Doktor zdiagnozował u mnie przepuklinę dysku. Zaraz zostało wszczęte leczenie... Walerian Grażyna - opinia (1) Mój kręgosłup był w bardzo złym stanie, kiedy trafiłam do Doktora. Każda... Grażyna Ela - opinia (1) Nigdy nie spotkałam większego profesjonalisty. Pan Doktor jako jedyny!... Ela Danuta - opinia (1) Dla mnie nie ma lepszego specjalisty niż Doktor Rosadziński. Trafiłam do... Danuta Weronika - opinia (1) Dzięki Panu Doktorowi mogłam powrócić do mojej pasji, która była nieodłącznym... Weronika Marcin - opinia (1) Byłem tu kilka miesięcy temu i się nie zawiodłem. To prawda, że schemat... Marcin Alina - opinia (1) Kiedyś każdy dzień kojarzył mi się tylko z ogromnym bólem kręgosłupa, a teraz... Alina Sandra - opinia (1) Bardzo jestem szczęśliwa, że tu przyjechałam. Pan Rosadziński jako jedyny... Sandra Jurek - opinia (1) Najlepszy specjalista, który jako jedyny lekarz, z którym miałem styczność... Jurek Ernest - opinia (1) Pan Marcin uratował mi zdrowie i możliwe, że życie, bo dzięki niemu nie... Ernest Aniela - opinia (1) Nieoceniona pomoc przy dyskopatii. Żaden inny lekarz mi tak nie potrafił... Aniela Mieszko - opinia (1) Przyjechałem tu z przepukliną kręgosłupa, bo gdzie indziej nie potrafili mi... Mieszko Ola - opinia (1) W odpowiednim czasie usłyszałam o schemacie Rosadzińskiego. Wcześniej miałam... Ola Radek - opinia (1) Moja siostra miała uporczywy ból kręgosłupa, szczególnie w jego dolnej... Radek Marianna - opinia (1) Wspaniały specjalista, który podczas wizyt okazywał dużą empatię wobec mnie i... Marianna Karolina - opinia (1) Jechałam do Pana Marcina aż z Wrocławia, ale było warto. To niezastąpiony... Karolina