Gabinet Weterynaryjny

Weterynarze

Gdańsk, Stefana Batorego 14

Krystyna - opinia (1) Obaj, ojciec i syn to doskonali lekarze weterynarii.Do każdego zwierzaczka... Krystyna Lekarz który ratuje życie (1) Poszłam do doktora Piotra z niemalże umierającym pieskiem, chorym na... Marta z całą odpowiedzialnością polecam!!! (1) Pan dr Bartłomiej Czubek uratował mojego psa, stan był tragiczny, paraliż łap... Iwona
Dziękuję :) (1) Dziękuję za pomoc i wielkie serce w podejściu do mojego kota.Pozdrawiam pana... Teresa Olchowicz. Wspaniały lekarz (1) Pan Doktor Bartosz Czubek to wspaniały lekarz. Podchodzi z sercem do... Małgorzata K. Polecam (1) Doktor Bartek jest doświadczonym i kompetentnym lekarzem z bardzo dobrym... Natalia Dokładny i kompetentny weterynarz (1) Pan Bartosz to konkretny, z dużą wiedzą i sympatyczny lekarz. Potrafi... Teresa S. polecam (1) Jak najbardziej gabinet godny polecenia. Pan Piotr oraz Pan Bartek mają... Miśka eska - opinia (1) Bardzo goraco polecam pana Krzysztofa choć bywa nieco szorstki ale to dobry... eska Adam - opinia (1) Co roku pojawiam się tam na szczepieniu i na kontroli stanu zdrowia mojego... Adam