Beń Roman

Salony masażu Rehabilitacja

Sopot, Bitwy pod Płowcami 6A/18

Excellent physiotherapist! (1) I have a sciatic nerve pain and came to Roman from a recommendation. I am... Marta Pomoc w chorobie zespołu zesztywniającego kręgosłup tzw.bambusowy kręgosłup (2) Chorobę na tę przypadłość od 4 lat ,mieszkam we Francji i lekarze tutaj... Tomasz z Francji Kontuzja mięśni ramienia. (2) Około 2 lat temu nabawiłem się kontuzji mięśni ramienia. Przykurcz zaczął... Janusz
Świetne miejsce (2) Rewelacyjna obsługa. Masażysta trafia w bolące miejsca. Już po pierwszej... Ludwik Perfekt (2) Hallo, Bin bei Herrn Roman schon mehrmals gewesen, aber dieses Mal hat er... Waldemar masaże lecznicze (1) Korzystam z pomocy fizjoterapeutów od dłuższego czasu z powodu przewlekłego... Grażyna z Krakowa Polecam! (2) Wspaniały człowiek i specjalista. W każdym ruchu czuć ogromną wiedzę i... Ola Zdecydowanie polecam (1) Bolał mnie kręgosłup.nie mogłam stać dużej niż 10 min.przy chodzeniu nie było... Wioletta Polecam w 100% (2) Mam stojącą pracę w której szczególnie obciążony jest kręgosłup i prawa ręka.... Olga Lipka Profesjonalista (2) Jestem po operacji kręgosłupa 2015 R. Obecnie problem się powtórzył silna... Daniela Ból kolana (1) Pierwszy raz przyszłam do gabinetu z bólem kręgosłupa. Po dwóch zabiegach... aga Niezwykły profesjonalista - zdecydowanie polecam! (1) Jeśli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalisty w celu rozstania się z bólem... Krystyna M. Podziękowania dla Pana Romana (1) W pierwszych słowach pragnę z całego serca podziękować p. Romanowi Bień za... Krystyna Gorąco polecam! (1) Jestem po wypadku samochodowym i miałam spory problem z karkiem i górną... Monika Duży ból kręgosłupa i skrzywienie (1) Polecam zdecydowanie Pana Romana. Masażysta w moim mieście nie pomógł, co... Robert Niesamowita, cudowna ulga w bólu, (1) Jestem pod wrażeniem, po jednym zabiegu pozbyłam się bólu, który nie... Bez bólu Masaz kregoslupa (2) Z umiejetnosciami Pana Romana Ben zetknalem sie poraz pierwszy z polecenia... Christoph Reuss Polecam i zgadzam z opiniami (1) Zdecydowanie polecam jeden z najlepszych na których natrafiłem jak dotąd ,... rafal Najlepszy z najlepszych! (1) Pierwsza moja wizyta i nie ostatnia. Pan Roman Najlepszy z najlepszych z... Alicja Masaż, który naprawdę pomaga (1) Jestem stałą klientką. Po wielu nieudanych doświadczeniach z masażem,... Barbara