Łukasz - ocena (1) Karolina to prawdziwa pasjonatka i miłośniczka terapii! ️ Można przed nią... Łukasz Kasia - ocena (1) Z każdą wizytą w gabinecie CUD czuję, że dostaję to czego akurat potrzebuję.... Kasia Tomek - ocena (1) Ciepło,miło w gabinecie. Pani masażystka przed porozmawiała,spytała co mi... Tomek
Krzysztof Sobczyk - opinia (1) Bardzo profesjonalny masaz. Z pewnością skorzystam nie raz. Krzysztof Sobczyk Beata - opinia (1) Polecam serdecznie! Przemiła atmosfera, niesamowita wiedza, wszystkie usługi... Beata JHZ - opinia (1) Pani Karolina skończyła wiele kursów, co odzwierciedlają jej zaawansowane... JHZ Damian - opinia (1) Profesjonalna obsługa Karolina ma olbrzymia wiedze,doświadczenie i wiele... Damian Michał Kusz - opinia (1) Polecam! Ta cholerna pogoda w tym roku wykończyła mi nerwy kulszowe..... Michał Kusz Klaudia - opinia (1) Bardzo miłe miejsce godne polecenia,obsługa fantastyczna, wyszłam z tamtą... Klaudia Arturjan - opinia (1) Jestem niesamowicie wdzięczny naszym spotkaniom gdzie prawdziwie głęboka... Arturjan Dominik - opinia (1) Bardzo polecam. Świetne zabiegi, pozytywna energia. Nie skorzystalem ze... Dominik Agata - opinia (1) Odczuwam ogromną wdzięczność za pomoc w dochodzeniu do zdrowia. Wspaniali... Agata Bartek - opinia (1) Długo szukałem dobrego masażysty, aż trafiłem na Panią Karolinę, więcej... Bartek Teresa - opinia (1) Podczas wykonywania masażu czułam się bardzo zaopiekowana przez Panią... Teresa Sebastian - opinia (1) Tak cuda się zdarzają i niewątpliwie te zjawisko nadprzyrodzone występuje w... Sebastian Pan Miłosz - opinia (1) Zostałem wyratowany z rwy kulszowej jednym zabiegiem akupunktury, że nie... Pan Miłosz Adi - opinia (1) Po masażu czułem się jak nowonarodzony, kilka kg mniej na plecach. Bardzo mi... Adi Tiriza ka - opinia (1) Profesjonalizm w indywidualnym podejściu do człowieka ogrom wiedzy i przekazu... Tiriza ka Ja - opinia (2) Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Nie wiem jak poprzednia lokalizacja ale... Ja Anita - opinia (1) Dzień dobry, Zazwyczaj większość osób wpisuje tu negatywne opinie, a po... Anita