Gascar s.c.

Instalacje gazowe

Gdańsk, Marcina Dragana 13E

Adam Toyota - opinia (1) Pełen profesjonalizm, chłopaki doskonale wiedza co robią, posiadają pełna... Adam Toyota Leszek Kawecki - opinia (1) W zakładzie na ul. Dragana gburowaty, chamski kierownik, trudno się z nim... Leszek Kawecki Stanisław Sylwestrowicz - opinia (1) Umówiłem wymianę zbiornika gazu. Wymieniono. Zaraz zaczął wariować miernik... Stanisław Sylwestrowicz
Nigdy wiecej!!! (1) Witam, mam kawaleczek wiec pojechalem do nich gdyz wydobywal sie jakis... Artur Odradzam wizytę (1) Korzystałem z ich usług kilka razy. Pierwsze zgłoszone problemy z LPG... Dawid Nie polecam (1) Pojechałem na przegląd gazu z dodatkowa informacja o problemie przez ową... Polak bardzo pomocni (1) Instalację,którą zepsuł inny gazownik pomimo niezgodności reduktora z... Konrad Nie polecam (1) Nie polecam tego warsztatu. Byłem, nic nie zrobili a pieniądze skasowali. Marcin Bardzo zadowolony klient :) (1) Jestem bardzo zadowolony z usług jakie świadczy Gascar. Pełen profesjonalizm,... Szymon Skrzypiec Mercedes w 140 (1) Za****ste chłopaki. ogarnęli temat z naprawą której nikt w trójmieście nie... GRUBY Polecam! (1) Warsztat polecił mi kolega. Nie zawiodłem się, auto wyregulowane bardzo... Krzysztof Profejonalny montaż instalacji LPG (1) Panowie w pełni profesjonalny sposób podchodzą do tematu. Montaż instalacji... Marek nie zawiedli (1) odwiedziłem kilka warsztatów gdzie naciągali mnie tylko na kasę i w gascarze... Artur dobry warsztat (1) Uważam że firma Gascar jest godna polecenia, zamontowała instalacje w moich... Waldek