Janusz - ocena (1) Nieruchomość, którą chciałem kupić z Żoną znaleźliśmy na stronie gaudium... Janusz Krzysztof - opinia (1) Kupiłem działkę budowlaną za pośrednictwem agencji Gaudium nieruchomości i... Krzysztof JACEK - opinia (1) Bardzo polecam Pana Mariusza z Gaudium nieruchomości. Jeśli wybrałeś... JACEK
Izabela - opinia (1) Biuro godne polecenia.Bardzo dobry kontakt i współpraca ze strony Pana... Izabela halina - opinia (1) Ogromne podziękowanie dla Pani z Gaudium Oddział Tczew, za profesjonalizm i... halina Katarzyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem nieruchomości Gaudium przy... Katarzyna Rzeczowo i sympatycznie - opinia (1) Bardzo dobry kontakt. Profesjonalna i miła obsługa. Wszelkie formalności i... Rzeczowo i sympatycznie Zadowoleni - opinia (1) Bardzo polecamy ta Agencje. Bardzo szybka i profesjonalna obsługa, Bardzo... Zadowoleni Aneta Kowalczyk - opinia (1) Polecam. Dobry kontakt i uczciwa współpraca. Pan Mariusz był bardzo pomocny i... Aneta Kowalczyk Martyna - opinia (1) Zakup działki poprzez Gaudium oceniam za niezwykle udany. :) Pan Robert byl... Martyna Marzena - opinia (1) Współpraca w sprzedaży moje go mieszkania oraz przy kupnie domu układała się... Marzena Tomasz Zbikowski - opinia (1) The number one. Absolutnie najlepsza. Godna zaufania i szczerze polecam. Jest... Tomasz Zbikowski joanna - opinia (1) Bardzo rzetelna firma, transakcja była prowadzona od początku do końca w... joanna Alina - opinia (1) Bardzo profesjonalna, pomocna i miła obsługa. Widać i czuć, że pracownicy tej... Alina R.S - opinia (1) Witam, mogę z czystym sumieniem polecić tą agencję nieruchomości,bardzo... R.S K&K - opinia (1) Współpraca i proces zakupu nieruchomości przebiegł bardzo sprawnie. Pan... K&K Piotr - opinia (1) Wszystko profesjonalnie i w milej atmosferze. Pomimo utrudnionej sytuacji z... Piotr Małgorzata - opinia (1) Bardzo polecam tę agencję, szczególnie Pana Mariusza Okoniewskiego, który... Małgorzata Marek - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście. Fachowa pomoc i świetna obsługa na każdym... Marek Karolina - opinia (1) Transakcja pozytywna, współpraca pomyślna Karolina