Złotnik w REALU na Przymorzu - ktos zamawiał obrączki? (15) Mam pytanie, czy ktoś zamawiał tam obrączki? Jaki jest koszt za gram złota?? Kropka3103 Drożyzna (7) Prosze was o jakies fotki wiązanek dla mnie i swiadkowej.jutro... sylvia 2,09,2006 "Okrąglak" (13) kto ma ślub 2,09,2006 w "Okrąglaku" na Przymorzu?;) mystic
restauracja Czardasz (4) Zarezerwowalismy juz termin w restauracji Czardasz na Przymorzu jak ktos tam... mystic parafia św.jozef (3) Dziewczyny dzieki za odpowiedzi do poprzedniego watku.Czy ktoras z was bierze... mystic AEROBIK/FITNESS (3) Zapraszamy do sekcji FITNESS/AEROBIK w klubie osiedlowym Piastuś, ul.... m:-) Organista w Okrąglaku (1) Czy ktoś ma może jakieś namiary na organistę w Okrąglaku na Przymorzu? No i... justyś aerobik (1) Organizuję zajęcia ruchowe dla kobiet w każdym wieku. Zajęcia odbywają się na... przemulo ślicznie proszę o poradę (4) Kochani! Od niedawna mieszkamy w 3mieście. We wrześniu mamy ślub w innym... Annika stomatolog (1) Czy ktos z Panstwa korzystal z uslug Prywatnego Centrum Stomatologicznego... Kaska Poradnictwo rodzinne (4) Gdzie na Przymorzu można zrobic poradnictwo rodzinne. Prosiłabym o nr tel... gwisia Ave Maria podczas ceremonii (8) Mam pytanie. Czy móglibyście polecić kogoś kto zaśpiewa podczas ceremonii... mika nauki weekendowe??? (26) Dziewczyny!!! Podobno gdzieś można zrobic nauki w weekend:cała sobota i... Ewita13 Step (17) slub slubem, wesele weselem.. Ale ja się będę moosiala w tę suknie wcisnać... Ssylwia aerobik (2) Szukam miejsca gdzie za niewielkie pieniądze mogłabym chodzić na aerobik.... smykula studio fryzjerskie ROMA ? (22) Czy ktos moze cos powiedziec o tym salonie fryzjerskim znajduje sie w... Danuska Salon ARTEMIDA z Przymorza (8) czy ktoś z Was zna ten salon?Wiem,ze jest stosunkowo od niedawna,ale może... kasska całodobowe żarcie na telefon (2) znacie jakies całodobowe żarcie na telefon (pizza lub inny fastfood) w... głodny SALON MARYLA PRZYMORZE (7) Dziewczyny, jako ze mieszkam w Trójmieście kilka miesięcy, szukam dobrego... anulka salony fryzjerskie (1) Sluchajcie czy ktos z was zna jakis profesjonalny salon fryzjerski w gdansku-... Kot