Poszukuję mieszkanie 2-pokojowe (1) Witam Czy znacie może jakieś fajne namiary na ludzi,którzy wynajmują... sylwiaa HOTEL DAL czekam na opinie! (7) Prosze o kontakt osoby, które mogą coś napisać mi o hotelu Dal na Przymorzu!!! patkaaaa czy ktos miał/będzie miał w czardaszu (3) ale tym na Przymorzu, bardzo mi zależy na waszych opiniach. Justa
sala (4) Dziewczyny, poszukuję sali na ok 60-70 osób, organizuje wesele sama,... Adulek Czardasz na Przymorzu (1) Czy ktoś ma jakąś opinię o tej restauracji. Całkiem tam przytulnie tylko sala... Justa joga (1) a wiecie moze cos o jodze i innych cwiczeniach w Fitness Clubie na... OlEnKa poradnia rodzinna (6) Kochani! Polećcie proszę poradnię w Gdańsku, w której szybko i bezboleśnie ;)... quirin Kto ma ślub w Okrąglaku?? (9) Szukam osob które bedą miały ślub w Okrąglaku na Przymorzu?? habibi nauki w wakacje (5) Hej, foremki, czy w wakcje organizowane sa nauki przedmałzenskie czy tez... rybka Poszkuje sztangistki Olgiz Przymorza (3) Czytalem w DB artykul o Oldze. Zaimponowalas mi. Ale niestety nie mam pojecia... Havier20 Poszkuje sztangistki Olgi z Przymorza (1) Czytalem w DB artykul o Oldze. Zaimponowalas mi. Ale niestety nie mam pojecia... Havier20 Poszkuje sztangistki Olgi z Przymorza (1) Czytalem w DB artykul o Oldze. Zaimponowalas mi. Ale niestety nie mam pojecia... Havier20 Poszkuje sztangistki Olgi z Przymorza (1) Czytalem w DB artykul o Oldze. Zaimponowalas mi. Ale niestety nie mam pojecia... Havier20 CZARDASZ (6) Witam! Czy ktoś z forumowiczów robił/planuje/ był na weselu w Czardaszu na... agga termin ropoczecia kursu malzenskiego w Okraglaku na przymorzu (5) czy ktos wie kiedy ropoczyna sie najblizszy kurs? Lub zna numer telefonu zeby... huher zna ktoś dobrego chirurga? (2) Szukam dobrego chirurga darmowego, tzn. na książeczkę RUM. Czy ktoś z Was zna... Simisola Slub w piatek (49) Słuchajcie, czy ktos jest moze zorientowani jaki z kosciołów nie robi... Karola81 szukam miejsca na przyjęcie 10-15 osobowe (3) Mam 45 lat . chciałabym zaprosić 10-15 osób na małe niebanalne przyjątko by... Kryna Gtbs (2) Czesc,czy ktos z was mieszka w Gtbs?Interesują mnie osoby,które wpłacały... Ewa26 hub (2) Mam pytanko.Kto ma neta w sieci tv kablowej "SATRA" na Przymorzu?... scorpion