Czardasz Przymorze- koniec wesel? (16) Właśnie się dowiedziałam że Czardasz na Przymorzu nie przyjmuje rezerwacji na... cot SALON MARYLKA NA PRZYMORZU.. (3) CZY KTROAS Z WAS MOZE KORZYTAłA Z USłUG PANI MARYLKI,UL JAGIELONSKA... aluska26 kiedy i gdzie plener? (16) Dzis widze sie z fotografem :) i wlasnie bedziemy ustalac all.... no wiec... amsta
żłobki w oliwie (3) Hej, czy ktoś wie gdzie na oliwie są żłobki? Zarówno te publiczne jak i... mayasun gdzie na panienskie (20) Hej dziewuszki macie jakies pomysly gdzie urzadzic wieczor panienski:)? gosiaf potrzebna opiekunka dla bobasa (12) Pomocy ! Szukamy opiekunki dla dziecka (ok. 6 miesięcznego). Może znacie... rodzice ślub w parafii Brata Alberta na Przymorzu (6) Cześć dziewczyny już dawno się nie odzywałam, ale mam pytanko, ma ktoś może... młoda panna bardzo fajnie:-) (1) a ja jestem stała klientką Hawany na Przymorzu i musze powiedzieć, że dopóki... stała klientka Urodziny TIMa (31.03.07) - dzień otwarty mangi i anime (1) Informacje Oficjalne (Organizatorów) Trójmiejska Inicjatywa Mangowa... Dzas kościół św brata alberta na przymorzu (6) Cześć chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z was zna ten kościół, mam tam ślub... młoda panna XX-lecie Gdańskiego Klubu Fantastyki (1) Uroczystości związane z XX-leciem Gdańskiego Klubu Fantastyki... pipidżej 09 czerwiec 2007 (1) witam szukam par które mają ślub na przymorzu tego dnia w kościele św brata... młoda panna Odechciało mi się wszelkich nauk :-(((( (26) Właśnie mnie Pani/Siostra (pewnie to drugie raczej) z biura parafialnego z... Nola kto ma slub 07.07.07.w Okraglaku na Przymorzu (1) interesuje mnie czy moze ma ktos w tym dniu slub w tym kosciolku :)??? Z kim... zabka_1983 parking (1) czy orientuje sie ktos gdzie na przymorzu znajde parking strzezony najlepiej... mmm garnitur ecru (25) sprzedam niedrogo garnitur ecru wraz ze wszystkimi dodatkami (musznik,... aga cyr pomozcie<prosi>:) (4) na 16-ta ide na slub kolezanki do sopotu potrzebuje pilnie namiar na jakis... mystic poradnictwo rodzinne w Okrąglaku (12) Hej, Hej, byłam, sprawdziłam na własnej skórze to mogę sie podzielić :) Jesli... guska ginelokog Przymorze.zaspa,prosze! (7) hey! prosze o namiary i ceny na dobrego ginekologa,pozdr,aluska26 aluska26 Wigilia dla singli !!!! (3) Witam wszystkich Singli :) Zapowiada sie fajna imprezka na Przymorzu :)... Babsztyl