Firma - ocena (1) Dramat. Współpracuje z wieloma instytucjami z uwagi na charakter mojej pracy,... Firma Jozef - ocena (1) Nędza. Same przykre skojarzenia poprzez wielokrotne i nieprzyjemne,,... Jozef M - ocena (1) Mógłbym powiedzieć coś więcej, gdyby ktoś tam raczył odebrać telefon. Dzwonię... M
Michał - ocena (1) Podczas prac na cmentarzu Oliwskim (strącanie z drzew jemioł i posuszu)... Michał Obywatel - ocena (1) Bardzo złe wrażenia. Pracownicy siedzą za biurkiem, nie zwracając uwagi na... Obywatel Maria - opinia (1) Źle oznakowane parkingi , niewidoczne znaki do ,której ulicy przynależy... Maria Ada - opinia (1) Nikt nie odbiera telefonu, nie można się dodzwonić do parkingi GZDIZ !!!... Ada Magda - opinia (1) Szybko udało się załatwić sprawę, bardzo miła obsługa Magda Karolina - opinia (1) Wszystko szybko udało się załatwić Karolina Henryk - opinia (1) To nie jest rozwiązanie problemu. Miejsc parkingowych jest coraz mniej.... Henryk Maciej - opinia (1) Nikt nie odbiera telefonu. Brak odpowiedzi na email. Trzeba się ratować... Maciej na co komu taka firma (1) powiem krótko, nie potrafi nadzorować prac, firmy wyonione z przetargu nie... Marek Banda partaczy (3) Nie dbają o nic!!! I nie można nic z tym zrobić! Po remontach nie ściągają... Magda widzi mi się... (1) Uzgodnienie projektu zależy od widzi mi się urzędnika... trzeba dorysować to,... Aleksander kONTROLER NR 16, BEZDUSZNY .... (3) Chcąc udzielić pomocy starszej osobie, która zasłabła na ul.Curie... PIKO To jest kpina (2) Załatwienie uzgodnienia projektu w tej firmie to jakaś farsa. Niekompetencja,... MS do poprawy (1) ponad rok temu zgłosiłem problem z oznakowaniem pierwszeństwa na drogach... marek