Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku

Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku ? Nie pytam pod względem ceny za to mieszkanek ale o jakość, osiedle, dobre rozkłady itp.
Która waszym zdaniem inwestycja jest najlepsza ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak z dostępnością na ten moment, ale jak się rozglądałam, to najbardziej podobała mi się inwestycja polnordu na Morenie. Ja jestem akurat zwolenniczką przytulnych mieszkań z aneksami kuchennymi, więc tam totalnie przepadłam *.*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy tam są obecnie montowane jakieś systemy ppoż? Bo np mieszkałem trochę w UK i tam w zasadzie w każdym domu istnieje obowiązek posiadania czujnika dymu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrej klasy czujka dymu czy czadu (można kupić przecież czujki 2 w 1), to wydatek rzędu około 100 zł. Można kupić tańsze, ale te wspomniane przeze mnie spokojnie powinny dać radę.
Przy budowie warto również używać materiałów, cechujących się wysokim współczynnikiem odporności na ogień: fakt są droższe, ale przynajmniej zapewniają pewien minimalny standard ochrony.
Proponuję zapoznać się jeszcze z https://www.alufire.com/pl/blog/jakie-istnieja-rodzaje-systemow-przeciwpozarowych/ - wpis blogowy na którym autor pochyla się nad różnego rodzaju systemami ppoż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0