Gdzie najlepsze nauki?

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Hej
Gdzie są najciekawsze nauki przedmałżeńskie w Gdańsku? Tzn. np. nie takie na zasadzie wykładu, a współpracy między parami.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

Gozdziku - ja z innej beczki, bo w naukach nie pomoge - Gratulacje z okazji zaręczyn!! :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

ja słyszałam o naukach w matemblewie nie wiem dokladnie na jakich asadach tam sie odbywaja wiem tylko ze kazdy byl zadowolony
wpisz w wyszukiwarke

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

My byliśmy w Matemblewie i naprawdę polecamy. Rewelacja! Kurs jest tylko dwa (lub trzy) razy w roku - następny raz w maju 2008. Trwa od piątku do niedzieli. Jest super atmosfera. Trwa więcej godzin niż taki kurs przy parafii, ale wartooo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

dzięki o Mateblewie czytałam już pozytywne opinie.. hmm.. może jeszcze jakieś miejsca? Małaaa - dzięki ;)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

hop

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

WIEM ZE W OKRAGLAKU NA PRZYMORZU BEDZIE W GRUDNIU PO 2 NIEDZIELI ALE JAKIS PRZYSPIESZONE KATECHEZY BO ZACZYNAJA SIE KOLEDY . NAJLEPIEJ WEJSC NA ICH STRONE I ZADZWONIC DO KANCELARI I SIE DOWIEDZIEC

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

ja chodzilam do okraglaka na nauki,tam sa dwa razy w tygdniu.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

A JA CHODZIŁAM TERAZ I BYŁY OD PN DO CZWARTKU

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

Matemblewo i weekendowe u Jeziutów w Gdyni. Polecam te weekendowe - dwa dni i z głowy, a fajnie jest oderwać się od wszystkiego i przez cały weekend rozmawiać tylko o swojej przyszłości...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

Najlepsze to u Jezuitów, szczegóły znajdziesz na http://www.spotkaniamalzenskie.pl/wieczory.html

Pozdrawiam,

wiesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

Dziękuję dziewczyny - jesteście super :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

o tak zgadzam sie ze i Jezuitów w Gdyni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

mam jeszcze pytanko: czy za uczestnictwo na wieczorach u Jezuitów ponosi sie jakieś opłaty?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

Dołączam się do pytania o płatności za uczestnictwo...
Czy tam można tak po prostu się zapisać i chodzić, czy są jakieś formalności?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

Jestem Happy - bo udało mi sie nakłonić narzecznego i zapisaliśmy sie na wieczory dla zakochanych które rozpoczna sie w Gdansku 10 stycznia (na Wałowej przy kosciele św. Jakuba) potrwaja do marca - w sumie 9 spotkan. Koszt 80 l od pary.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

u jezuitow w Gdyni placimy tez 80zl pd pary :)
ale na kazdym spotkaniu herbata w cenie :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

ja tez u Jezuitów - heh ale w Gdańsku ;) fajnie że będzie herbatka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

mam pytanie czy w trakcie tych spotkań (zaliczane jest również poradnictwo rodzinne)??? Czy jest to kompleksowy kurs dla narzeczonych??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

z poradnictwa jest tylko wprowadzenie - 1dne spotkanie,
trzeba pochodzic na poradnictwo osobno.

Gozdzik,a gdzie w Gdansku, na Mickiewicza tez sa?
bo ja z Gdanska:P a myslalam ze tylko w Gdyni Jezuici organizuja.. :)
ale i tak nie zaluje:))) fajnie tam.. :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

W Gdańsku tylko raz jeden w 2008 na Wałowej - Wieczory dla zakochanych - 9 spotkań przez 3 miesiące. Na stronie podanej przez Ahgathe (wielkie dzięki) jest terminarz ogólnopolski. To są te same nauki co w innych miastach (zgodny program). W Gdyni też są Wieczory dla zakochanych na początku stycznia, a później w ciągu roku parę razy Rekolekcje dla narzeczonych (weekendowe) - po resztę wiadomości odsyłam do strony.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

stronę podała Wiesia :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

a te nauki przy estakadzie w gdynia to tez tam sie trzeba zapisywać czy można sobie poprostu iść w dowolnym terminie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepsze nauki?

http://www.jezuici.pl/gdynia/index.php?s=strony&id=15
http://www.spotkaniamalzenskie.pl/terminy.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nauki przedmałżeńskie 22 – 24.02.2019r, Uczestnicy będą pracować w parach, a kurs poprowadzi ekipa złożona z: duszpasterza, doradców małżeńskich oraz kilku małżeństw, miejsce: Szkoła Językowa International School of Gdansk przy ul. Suchej 29 w Gdańsku Letnicy, koszt 180 zł od pary (materiały, posiłki, bez noclegów), zapisy e-mail: kurswczs@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam nauki u Dominikanów w Gdańsku. 80 pln, 4 spotkania, 4 kolejne poniedziałki. Żadnego problemu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również u Dominikanów- bardzo, bardzo polecam. Dobrze wykorzystany czas i dobrze zainwestowane pieniądze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nauki przedmałżeńskie 22 – 24.02.2019r, Uczestnicy będą pracować w parach, a kurs poprowadzi ekipa złożona z: duszpasterza, doradców małżeńskich oraz kilku małżeństw, miejsce: Szkoła Językowa International School of Gdansk przy ul. Suchej 29 w Gdańsku Letnicy, koszt 180 zł od pary (materiały, posiłki, bez noclegów), zapisy e-mail: kurswczs@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drugi termin to 26-28. kwietnia.pierwszy juz zapelniony.moze ktos chce zmienic termin i zwolnic miejsce dla osob z listy rezerwowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nauki przedmałżeńskie 26 – 28.04.2019r, Uczestnicy będą pracować w parach, a kurs poprowadzi ekipa złożona z: duszpasterza, doradców małżeńskich oraz kilku małżeństw, miejsce: Szkoła Językowa International School of Gdansk przy ul. Suchej 29 w Gdańsku Letnicy, koszt 180 zł od pary (materiały, posiłki, bez noclegów), zapisy e-mail: kurswczs@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....