Zdecydowanie POLECAM (1) Od kilku lat jestem pacjentką dr Kasi;-) i muszę docenić jej fachowe... Zadowolona E - opinia (1) Polecam. Wizyta w gabinecie Pani dr Ciach przebiegała w bardzo sympatycznej... E POLECAM (1) Nie spotkałam wcześniej lekarza z takim podejściem do pacjentek, miła,... xxx
9 lat z rewelacyjna dr Kasia (1) jestem pacjentka pani doktor od 9 lat. najpierw w przychodni na ujescisku,... Eliza najlepsza ! (1) Pani doktor to nie tylko bardzo dobry specjalista, ale również wspaniała... MWa Polecam w 100% (1) Jestem pacjentką Pani doktor już od dłuższego czasu i naprawdę nie żałuję... Marlena Nie polecam (1) Byłam pacjętką P. Dr, lecz zaniepokoiło mnie takie zbytnio bezstresowe... Zawiedziona Lekarz dla pacjentki wymagającej (3) Leczę się u Pani Doktor Katarzyny Ciach od kilku lat. Jestem bardzo... Agnieszka super (1) Pani dr. Ciach prowadzila moja ciążę oraz leczyła mnie jak pracowała w... Beata super lekarka (1) bylam pierwszy raz i jestem pod wrazeniem!! Super babka!! Rewelka ! polecam... MW perfekcja w każdym calu !! (1) Trafilam do p. doktor przez przypadek, przejrzalam forum internetowe i... Eliza B Najlepsza lekarz (1) Polecam Panią doktor. Jestem jej pacjentką od kilku lat i nigdy się na niej... Beata pacjentka (1) Od kilku lat jestem pacjentką Pani dr Ciach i chciałbym powiedzieć, że nigdy... pacjentka POLECAM ;) (1) Witam ;) Jestem od "ładnych" paru lat pacjentką Dr.Ciach i nie mam żadnych... Stała Pacjentka POLECAM (1) Zdecydowanie polecam Panią doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą .W... Sylwia super (1) Nie ma co ukrywac, byla to moja pierwsza wizyta u ginekologa, Pani doktor... jami super (1) polacam pania doktor, lecze sie u niej od 6 lat i naprawde nie znam lepszego... Ewa G K - opinia (1) Poczytałam sobie różne (głównie pozytywne) opinie i poszłam. I chyba już nie... K ZDECYDOWANIE 3 x TAK (1) Po długim poszukiwaniu tego właściwego lekarza z całą pewnością moge... Sandra Lekarz z powołania (1) Super lekarz bardzo dobre podejscie do pacjentek,bezstresowe leczenie,wielki... NIKA