Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Szukam sprawdzonego ginekologa z Gdańska. Cierpliwego, który nie spławi mnie z kwasem foliowym... jak ostatnio.
Na pytanie czy jakieś badania mam zrobić... uslyszalam burkliwe : brać kwas foliowy i przyjść w ciąży....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

dr Zinkiewicz Gdańsk - Przymorze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

dr. Klimaszewski Gdańsk-Wrzeszcz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Dr Przemyslaw Adamski przyjmuje na ul zwyciestwa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

pracuje w studenckim i na klinicznej,naprawde warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

dr Małgorzata Januszewska (gab. na Hallera) - polecam! moją skomplikowaną ciążę poprowadziła na 5+ , zawsze przygotowana, miła i spokojnie wyjaśnia każde badanie i wyniki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Też polecam dr Januszewską.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Dziewczyny gdzie dokładnie przyjmuje dr.Januszewska? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

prywatny gabinet ma na Hallera (4/4a?) taka biała kamienica po przeciwnej stronie niż opera, jak ja chodziłam to był czw. po południu i pt. rano / zlecała dużo badań, w razie czego polecała lekarzy innych specjalności -
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

A jaki koszt wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

ok. 150 zależy jakie badania i jak często jestes, był czas kiedy musiałam być co 2 tyg tylko na usg to wtedy 100, a raz na miesiac z badaniem ginekologicznym, usg i inne zlecone wymazy to 150. jakiś cennik leży na jej biurku, ale nie wiem jak szczegółowo się go trzyma ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

a ja bardzo nie polecam tej Pani dr. Niedouczona w skomplikowanych przypadkach i niezbyt miła, może trafiłam na gorszy dzień, każdemu się może zdarzyć ale byłam pełna optymizmu przed wizytą czytając tak wiele pozytywnych komentarzy, niestety się rozczarowałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

niedouczona? w to nie uwierzę - u mnie ciąża miała mega komplikacje i jak czegoś nie była pewna to zawsze kierowała do innego specjalisty w danej dziedzinie - co do nfz czy prywatnie to ja sie jeszcze nie spotkałam z miłym przyjęciem ginekologa na NFZ - smutne to bardzo! a rzeczywiście lepiej mieć lekarza który pracuje w szpitalu, ja czułam sie bardzo zagubiona ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cała prawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

dodam że byłam na nfz, może prywatnie jest lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Polecam dr. Matkowskiego przyjmuje w luxmedzie i na morenie. Super lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciąże byłam bardzo zadowolona. Jest dokładny, wszystko wytłumaczy, odbiera tel, bardzo miły, oraz pracuje na Zaspie w szpitalu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Ja polecam dr Matkowskiego i dr Szemryka obaj przyjmuja na ul. piecewskiej, do tego dr szemryk na nfz wjakiejś fili przychodni nowy chełm,
Dodam,że mimo iz ciąży mi nie prowadził to do dr Zinkiewicza chodziłam chyba z 8 lat jak mieszkałam na przymorzu, musze przyznać,że to chyba jedyny lekarz, który informował mnie o wszystkim co robi i co stwierdzi tak,że nie trzeba było zalewać go pytaniami :), dodatkowo zawsze mówił o nowościach w lekach i nigdy nie odmawiał wizyty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

też chodziłam wiele lat do dr Zinkiewicza, faktycznie dobry, zawsze uprzejmy i rzeczowy lekarz. Ale ma potwornie długie terminy oczekiwania :(
Ja wczoraj byłam u dr Świątkowskiego, przyjmuje prywatnie w sopocie- cudowny lekarz! Bardzo delikatny, sympatyczny a przy tym naprawdę rzeczowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Marek to wysokiej klasy specjalista. Zawsze wszystko wyjaśni. Jestem jego pacjentką od 2 lat. Prowadził moją ciąże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

dr Zinkiewicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Dr Januszewski - miła i fachowa i bardzo miłe położne zatrudnione w jej gabinecie są dodatkowym plusem oraz dobre Usg (Chodzi mi o samo urządzenie).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Oczywiście chodziło o panią dr Januszewską.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Potwierdzam, ze dr Januszewska miła jest tylko prywatnie. Na Nfz wychodziłam od niej z płaczem. Opryskliwa, nic nie chciała wytłumaczyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Piotr Mielcarek- prowadził moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Wszystko pod jego czujnym okiem. Poza tym przemiły człowiek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

P. Ewa Paszkiewicz. Przyjmuje na NFZ w Baltimedzie na Oruni Górnej, na NZF lub odpłatnie w Medisonie w Invicie oraz ma prywatny gabinet w okolicasz szadółek. Świetna pani. Ginekolog, położnik, specjalistka od niepłodności. Do tego kosmetyka esteryczna, szeroka oferta. Acha, nie naciąga na wizyty prywatne. Robi wszystko żeby o sie da zrobić za darmo na NFZ. Chodzę do niej od ponad 3 lat. Prowadziła moją drugą ciążę. Zawsze wszystko było ok, miło i profesjonalnie,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Piotr Zabul, świetny lekarz, przyjmuje na Jaśkowej Dolinie, pracuje tez w szpitalu na Zaspie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ginekolog Gdańsk - kogo polecacie?

Dziewczyny podajcie namiary na dr Adamskiego, dzięki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Marek Zawidzki. Chodze do niego od kilku lat, prowadził też moją ciążę i jest naprawdę świetnym specjalistą z ludzkim i ciepłym podejściem do pacjentki :) Ja byłam zadowolona i nie czułam się skrępowana, możesz się do niego przejść :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jeżdżę do doktora Dawickiego do Starogardu i jest bardzo w porządku. Prowadził moją ciążę i podobało mi się jego profesjonalne podejście, nie było żadnych problemów. Na wszelkie konsultacje jeżdżę właśnie do niego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam doktora Dawickiego. Pewny i sprawdzony lekarz. Zrobił dokładny wywiad, odpowiedział na wszystkie pytania, dokładnie wszystko wytłumaczył.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mogę polecić doktora Dawickiego. Lekarz z powołania, dokładnie o wszystko pyta, w razie pytań odpowiada. Prowadził moją ciążę i nie było żadnych problemów. W każdej chwili mogłam liczyć na jego pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Doktorze, tak samemu się co rusz polecać? Trochę wstyd. Swoją drogą jak lekarz musi zabiegać o pacjentki to słabo o nim świadczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja akurat uważam że lekarz świetny, więc nie dziwi mnie że ma dobre opinie. Jak sama szukałam lekarza który poprowadzi ciążę to wiele koleżanek poleciło mi właśnie doktora Dawickiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się zgodzę - doktor Dawicki to świetny specjalista. W końcu trafiłam na kompetentnego, życzliwego, przemiłego lekarza, który zapytał się mnie jak się czuje (czego poprzedni lekarze nie robili), zbadał mnie, sprawił że nie czułam się absolutnie skrępowana, wizyta była przyjemna, rzeczowa i po prostu ludzka. Przemiły lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łukasz, klasa
Polmed na zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oraz Agata Pospieszyńska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto przejechać się kilka km do Starogardu i tam polecam dr Dawickiego! Poszłam do niego z polecenia i nie żałuję. Kompleksowa profilaktyka na każdej wizycie, szybkie leczenie i szczegółowe wyjaśnienia to atuty dr Marka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem pacjentką dr Marka Dawickiego od kilku lat i polecam, zawsze mogę liczyć na kompleksową opiekę. Od badań profilaktycznych, przez antykoncepcję, aż po problemy związane z menopauzą zawsze otrzymałam rzetelne wsparcie i doradztwo. Doceniam, że nie muszę szukać różnych specjalistów dla różnych problemów ginekologicznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...