Martyna - opinia (1) Testowałam kilka różnych trójmiejskich cateringów i niestety z żadnym z nich... Martyna Anna - opinia (1) Zazwyczaj pudełka nudziły mi się po kilku dniach , smak zawsze ten sam - a tu... Anna Tomasz 35 - opinia (1) Witam, Dotychczas byłem klientem głuchego ale tylko weekendowo wieczorna... Tomasz 35
Klient z Rumi - opinia (1) Catering bardzo smaczny. Dania zróżnicowane i ciekawe. Pyszne desery. Jakosc... Klient z Rumi Kajtek - opinia (1) Nigdy nie wystawiam opinii, ale do tego miejsca wracam notorycznie , dla... Kajtek + za stosunek ceny do jakości (1) Byliśmy z chłopakiem po raz pierwszy i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, na... M. trudno jednoznacznie określić (1) mnie smakowało i chociaż mam wrażliwe jelita było wszystko OK dla mnie... Ona Excellent place (1) We have visited this bar on Sunday, there were not many people in but we... Pat from Ireland Zdecydowanie na tak! (1) Zaciekawiła mnie reklama jaką można było słyszeć w radiu, więc się... Matek Pysznie (1) Bardzo fajny lokal, pyszne jedzenie, miła obsluga, Super Burger i najlepsza... Zuzanna Polecam! (1) Unikalny lokal super wystrój miła atmosfera jedzenie bardzo pyszne: krupnik... Michał Głuchy telefon (1) Bardzo przyjemny lokal , cos zupełnie innego. Jedzenie pyszne , kotlet... Anna Średnio (1) Bardzo miła obsługa, ciekawy i nietuzinkowy wystrój. Karta dań dość krótka.... Solo