Tomieszko Chłopieszko - opinia (1) Widać zaangażowanie osób zarządzających cateringiem. Dieta zróżnicowana i... Tomieszko Chłopieszko Bożena i Waldemar - opinia (1) Zamówiłam z mężem catering na próbne 2 tygodnie.Pyszne , urozmaicone dania ,... Bożena i Waldemar Maria - opinia (1) Zamówiłam 3 dniowe zamówienie, aby wypróbować. Zamówiłam 1500 kcal. W piątek... Maria
Mateusz - opinia (1) Potwierdzam!!! Najlepszy catering w Trójmieście! Cateringu używam już kilka... Mateusz Martyna - opinia (1) Jedzenie Ok, ale robotę robi kierowca, z którym świetnie idzie się dogadać co... Martyna Kasia - opinia (1) Lubię. Lubię za jedzenie. Lubię za odbieranie telefonów, maili, oddzwanianie,... Kasia Maria - opinia (1) Świeże, urozmaicone, pyszne.Wracam po raz kolejny Maria Ludwik - opinia (1) Mega smaczne, godne polecenia jedzenie. Ludwik Magda - opinia (1) Zróżnicowane, smaczne, odpowiednio zbilansowane i zdrowe posiłki to tylko... Magda Patryk - opinia (1) Dania są bardzo dobre i różnorodne, przede wszystkim dania mięsne smakują jak... Patryk Marzena - opinia (1) Najlepszy catering w Trójmieście, dostawa na czas no i bardzo pyszne posiłki... Marzena Rafał - opinia (1) Od 4 lat jadałem różne cateringi. Z tego jestem zadowolony najbardziej.... Rafał Bartek - opinia (1) Najlepszy catering w Trójmieście. Mam za sobą kilka, jak nie kilkanaście... Bartek Artur redzimski - opinia (1) Pyszne dania, super ekipa, swietna atmosfera Artur redzimski Krzysztof i Kasia - opinia (1) Mega żarcie . Dobre , domowe , zarazem dietetyczne Krzysztof i Kasia Mateo - opinia (1) Zdecydowanie nr.1 jeśli chodzi o cateringi w 3miescie ! Przerabiałem już... Mateo Ilona - opinia (1) Najlepszy catering w Trójmieście! Smacznie, zdrowo, świeżo i zawsze na czas.... Ilona Gosia - opinia (1) Jestem mile zaskoczona! Naprawdę gorąco polecam miłośnikom dobrego smaku!... Gosia Łukasz C. - opinia (1) Gdy pierwszy raz spróbowałem naleśników, poczułem smak dzieciństwa.... Łukasz C. wolman - opinia (1) Najlepszy catering jaki dotychczas kupiłem ;-) polecam nawet wybrednym wolman