GoDent

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Implanty

Gdańsk, gen. Leopolda Okulickiego 7/4

Bartosz - opinia (1) Panicznie się boję dentystów. Ale tutaj Panii Maria uspokoiła - wszystko... Bartosz Pod ogromnym wrazeniem (1) Wraz z 8mio letnia corka korzystałysmy z uslug gabinetu. Wspaniala i fachowa... Anna Danilowska Ceny wysokie !!! (3) dlaczego? Bo wyzyt jest kilkanaście zanim Pani szanowna skończy leczenie-!... Były pacjent
Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor Małgorzatę Niemkiewicz (1) Obsługa w gabinecie jest bardzo miła. Asystentka zawsze znajdzie dogodny... Agnieszka polecam panią dr. Monike Zejer :) (3) Serdecznie polecam dr.Monike Zejer (która również przymuje w... kasik milo i bezbolesnie (1) Pan Adam jest przesympatycznym lekarzem, bardzo troszczy sie o pacjenta.... Kasia Radzę uważać! (2) Z powodu braku terminu u dentystki, z której usług normalnie korzystam,... Emilio~ Lepiej trafic nie mogłam! (1) Każdy stomatolog mówił, że mam podręcznikowe zęby i żadnych problemów nie ma,... Magda Bardzo polecam dr. Niemkiewicz (2) Bardzo polecam dr. Niemkiewicz - jej podejście do dzieci jest wspaniałe.... Aga najlepszy gabinet w trójmieście! :) (1) leczę się w nim od paru lat. profesjonalna ekipa, którą można obdarzyć 100%... W. polecam (1) Pani doktor jak każdy dentysta rozmawia z klientem jak ten ma całe ustrojstwo... Gosia Dr Niemkiewicz to super ortodontka! (1) Nie dosc ze jest przemila kobieta, swietna ortodontka dbajaca o swoich... pAti Profesjonalizm i serdeczność (1) Jestem pacjętką dr Niemkiewicz już ponad 2 lata.Cieszę się że poznałam Panią... Danka W. Profesjonalnie i uczciwie!!!! (1) Bez strachu, ze znieczuleniem, z świetnym podejściem do dzieci!!!!! Super... Beata , Marek, Jakub, Mateusz Gorąco polecam! (2) Gorąco polecam wszystkim osobom które chcą sobie podreperować swoje... Gienia Polecam, (1) Rewelacyjne podejście do pacjenta, pani doktor jest bardzo sympatyczna. Jak... Kasia Pełny profesjonalizm ! (1) Trafiłam do tego gabinetu poprzez wyszukiwarkę internetową, to był mój dobry... pacjentka ZĄBECZKI (1) JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z BARDZO MIŁEJ OBSŁUGI,ORAZ INDYWIDUALNEGO PODEJŚCIA... MARCIN K. Polecam (1) Ja również przyłączam sie do pozytywnych opini na temat leczenia u Pani... Beata B Bardzo dobry fachowiec i super asystentka (1) Uwazam, że Pani Malgosia jest bardzo dobrym stomatologiem i ortodontą.... Iza