Polecam bardzo (1) Bardzo polecam! Obsluga przemiła, a kadry trenerskiej nie ma takiej drugiej w... Aga ludzie super, budynek przechodzi lifting :) (1) znam klub jakoś od trzech lat - chyba od początku :) wiem, że bywa z nim... mag8003 super relaks z adrenaliną (1) Mają świetne piątkowe turnieje, atmosfera zdrowej rywalizacji. Można się... Grochu
Pozytywne wrażenie (1) Skorzystałam z usług klubu dwukrotnie, z fitnessu i sauny. Zajęcia z fitnessu... Aneta Raport po miesiącu użytkowania (1) Do klubu chodzę od nowego roku, 2x siłownia, 1x boks i 2x sauna na tydzień.... Marek M. Pełen profesjonalizm (1) No więc tak...idąc do klubu pierwszy raz byłam zrażona, ponieważ najpierw... Dana spinning i fitness (1) Witam, od pół roku chodzę na zajęcia ze spinningu - baaardzo polecam.... ewcia Fajne miejsce ale ceny zaporowe (1) Trafił mi się dwuosobowy karnet na wszystko na tydzień. wykorzystaliśmy z... Jagna Michal (1) Jestem klientem od wrzesnia tego roku i nie mam nic przeciwko obsludze i... Michal Super (2) Super A safi - opinia (1) Uczęszczam do tego klubu od roku i jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest... safi super (1) ja jestem bardzo zadowolony,,,fachowa obsługa ..trener ułożył mi plan... pupel rewela... (2) rewela... g dobry klimat (1) Byłem jeden jedyny raz na squashu i musze powiedzieć że lokal miło mnie... Marek chodzę bo lubię (1) Nie rozumiem waszych narzekań. Rozsądny człowiek najpierw prosi o... sah do Marka (1) Ciekawi mnie po co wogóle się zapisałeś do tego klubu, skoro nawet wystrój Ci... A.Z. ZDECYDOWANIE NA TAK!!! (1) UCZESZCZAM OD ROKU Z PRZERWĄ NA WAKACJE KARDIO OK! ZAJECIA OK! SAUNA OK!... Dorota niezły wypas ! (3) byłem, sprawdziłem. squasha przede wszystkim-po raz pierwszy w zyciu grałem... Marcin klient - opinia (1) Chodzę do Good Luck już jakiś czas i nie zgodzę się z opinią Marty. Czy... klient rewelka (1) zaczne od poczatku, ani ja ani moja przyjaciolka nie jestesmy vipami a bez... Aga & Pati