Siłownia i ceny (1) Jeśli chodzi o siłownię to słabo ona wypada na tle innych.Sprzęt jest... Andi Polecam bardzo (1) Fajna obsługa na wysokim poziomie,dobry sprzęt i rewelacyjna atmosfera.Duży... Jola Cudowne miejsce! (1) To wyjątkowe miejsce, w żadnym innym klubie w Gdańsku nie czułam sie tak... Nici
Moja Siłownia ever :) (1) Kocham to miejsce: za mnóstwo zajeć, profesjonalny sprzęt, przesypatyczna... Aga G. Rewelacja! (1) Jak dla mnie bomba! Mając porównanie z innymi siłowniami mogę powiedzieć, ze... Justyna keep calm and play squash! Polecam (1) Polecam to miejsce do gry w squsha. Miejsce fajne, zarowno dla chcacych... Tom Nic specjalnego! Drogo! (1) Sprzęt słaby,bardzo drogie białko! Wykładzina na podłodze czyli siedlisko... Była klientks Rowerki w Goodlucku..... (1) ...... dziś w sobotę na zajęciach interwałowych zdałem sobie sprawę, że... Paweł Może być (4) ogólnie jesli chodzi o wyposażenie i zajęcia to jest super. Ładnie, miło,... abc Ceny - czy ktoś może cokolwiek podać? (1) Jak kształtują się ceny w tym klubie? Firma sama unika publikacji... ygrek w końcu znalazłam (1) Po długiej przerwie wracam do regularnego ruchu. Po zajęciach w kilku klubach... Babeczka Fajnie tylko.... Dlaczego narzucacie umowy? (1) Trenowałam z karnetem wakacyjnym. Kiedy we wrześniu chciałam ćwiczyć dalej... Maryla Bartosz - opinia (1) Jestem stałym klientem klubu od samego początku. Obsługa zawsze była na... Bartosz Wielki uśmiech! (1) Chodzę do klubu od samego początku więc będzie już chyba z 4 lata. Wiadomo... Izabela Naprawdę super miejsce! (1) Nareszcie jest gdzie zaparkować. Fajne miejsce, do którego ciągnie nie tylko... Grzesiek K Super! (1) Korty są po remoncie więc gra się jeszcze lepiej niż zawsze!:) Polecam... Daria Polecam Wszystkim! (1) Osobiście trafiłem sugerując się opiniami moich znajomych. Wstepnie... Grześ Polecam! (1) Wszystko super pięknie, obsługa baaaaardzo profesjonalna, indywidualne... Magda Polecam Good Luck (1) Jestem klientką klubu od jakiegoś roku. Wystrój, oferta i instruktorzy... Fredka polecam (1) Bardzo fajna siłownia, ładny wystrój, ciekawe zajęcia, dobre wyposażenie,... Marta