Kolego, co Ty wypisujesz za farmazony? Myślisz, że ci niezadowoleni, którzy się tu wypowiadają, nie wybrali dr-a Cieśli ze względu na posłuch i opinię wybitnego specjalisty w swoim fachu? Zapewniam Cię, że decydując się na leczenie u niego szli z pełnym zaufaniem, że to wybitny specjalista. Tobie się udało, miałeś to szczęście, że dr podszedł do Ciebie fachowo i z pełnym zaangażowaniem, to nic tylko się cieszyć! Niestety nie zawsze się stara i podejście do pacjenta w wielu znanych mi przypadkach (np. moim, o czym pisałem niżej, wpis z 18 lutego) pozostawiało wiele do życzenia. Tak się składa, że miałem poważniejszą jeszcze kontuzję od Ciebie no i bardzo zawiodłem się na podejściu doktora do mojej sytuacji, dlatego postanowiłem zmienić lekarza i dobrze, że to zrobiłem, dlaczego - czytaj również w poprzedniej mojej opinii. A dlaczego się zawiodłem? Bo wydaje mi się, że poświęcenie pacjentowi z kontuzją jak moja raptem 5 minut podczas wizyty (nietaniej w dodatku) to zdecydowanie za mało, jak również nie skierowanie pacjenta przed operacją na jakiekolwiek badania diagnostyczne...to chyba nie jest normalne? Resztę dopowiedz sobie sam!!!