Graciarnia

Puby Gry planszowe

Gdańsk, Romana Dmowskiego 15

HighOats - opinia (1) Okrutnie urokliwe miejsce ze świetnym piwem i ogromną ilością planszówek.... HighOats Barbara - opinia (1) Przytulny pub w piwnicy. Bardzo duży wybór craftowego piwa i jeszcze większy... Barbara Słabo (1) Byłem, widziałem, żadna rewelacja. Ja
Jeden z niewielu sensownych pubow w Gdańsku (1) Lokal przede wszystkim posiada autentyczną atmosferę pubu. Szeroki bar, przy... taboret Niech będą z nami do końca świata i jeden dzień dłużej! (1) Miejsce wymarzone dla graczy planszówkowych i koneserów piwa. Obsługa jest... Neyden ..... (2) Przychodząc do graciarni spodziewaj się ,że obsługa od razu przejdzie w... Marcin Polecam (1) Świetna knajpa, dobre piwo i to co najważniejsze świetna obsługa i bardzo... Szymon Graciarniany sztos (1) Za**bisty klimat odnowionej piwnicy po byłym Kojocie. Wyluzowana obsługa... Krafciarz Najlepszy pub z grami i dobrym piwkiem (1) Ogromny wybór gier i pysznego zimnego piwa. Poza tym pyszne kanapki na... M Bardzo fajny, niezobowiązujący pub (1) Po odwiedzinach w Graciarni mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce -... Justyna