Grand Dental

Stomatolodzy Protetycy Implanty

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 25

Bolek - ocena (1) Polecam wszystkim pełen profesjonalizm Bolek jd - opinia (1) zdecydowanie polecam! mialem u dr Michała wykonywany implant w szczęce,... jd Zofia - opinia (1) Zycze wszystkim tak wspanialego stomatologa.Klasa i perfekcjonizm.Dziekuje... Zofia
Aga - opinia (1) Polecam!!! Usługi na najwyższym poziomie, do tego przemiła obsługa. Aga M. - opinia (1) Serdecznie polecam wizytę w tym gabinecie. M. Beata - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan dr Michał Wierzbicki idealnie... Beata Kordian - opinia (1) Zdecydowanie polecam dr. Wierzbickiego. Pelen profesjonalizm, doskonaly... Kordian Polecam (1) Dr Kacper Polakowski to wybitny profesjonalista, mam do niego pełne zaufanie,... Anna Super dentysta (1) Zdecydowanie polecam, trafilem z polecenia znajomych i sie nie zawiodlem,... Ja Odbudowa ułamanej jedynki (1) Nie mogłam lepiej trafić! Po wielu nieudanych próbach odbudowania mojej... Zuza polecam! (1) Byłam u dr Michała na wypełnieniu i czyszczeniu. wspaniały, profesjonalny i... magda wp wspaniały gabinet (1) Jestem osobą która nie przepada za stomatologiem. Dr Wierzbicki zajął się mną... Aniciorek jak Max Kolonko (1) Polecam dr Michała za profesjonalizm. Podoba mi się, że nie owija w bawełne... Paweł Polecam w 100% - najlepsza klinika stomatologiczna w Trójmieście (1) Pełen profesjonalizm, najwyższa jakość usług, świetna obsługa. Dzięki Dr.... Gosia Polecam (1) Szybko, sprawnie , bezboleśnie i w miłej armosferze.... nigdy bym nie... Karolina Bardzo polecam (1) Bardzo profesjonalny zespół. Przemiła atmosfera. Nie raz i nie dwa "ratowali... Ola Bardzo polecam (1) Leczyłem się w gabinecie wielokrotnie. Przesympatyczna atmosfera, leczenie... Darek Super klinika, super lekarze. Profesjonalizm! (1) Polecam leczenie w klinice Grand Dental! Super klinika, super lekarze.... Natalia Stomatolog godny polecenia (1) Dr. Wierzbicki jest moim lekarzem od kilku lat. Mam do niego pełne zaufanie,... Aleksandra Pełen Profesjonalizm. (1) Goraco polecam klinike Grand Dental i pana Michala Wierzbickiego.... Marcin.