Granit Development

Deweloperzy

Straszyn, Starogardzka 117

klient - ocena (4) Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco... klient NIE NIE NIE POLECAM NEX-BUD (80) Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem mieszkania na osiedlu Młody Straszyn... Kasia NIE POLECAM !!! (1) Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem mieszkania na osiedlu Młody Straszyn... Kasia
odradzam! (1) Witam, w tym roku kupiłam mieszkanie na nowym osiedlu w Straszynie. Cena... Czarna Inez szum z kotlowni (1) mieszkam nad kotlownia ,bardzo glosno pracuja piece,co mnie bardzo dziwi,bo... hania53 mieszkam tu (68) Drodzy, być może przyszli mieszkańcy. Mieszkam w Młodym Straszynie od... danda mieszkam - młody straszyn (7) Drodzy, być może przyszli mieszkańcy. Mieszkam w Młodym Straszynie od... danda NIE POLECAM (1) ogólnie : krętactwo i złodziejstwo - na pewno jest to nieuczciwy developer (... NexBud_NIE Młody Straszyn (7) Nie będę wnikała w wypowiedź poprzednika - szczególnie, że pisze nie na temat... Zuzka zadowolona mieszkanka (1) od 2 tygodni mieszkam w Młodym Straszynie i jestem bardzo zadowolona,solidne... dzina Kamienice Pana Jana... (1) Mieszkamy z żoną już 5 rok w Kamienicach Pana Jana. Jak każdy na początku... szcześciarz nowy port jest spoko (1) a ja kupilem chate w nowym porcie tj. kamienice magellana i wcale nie... jedzer