Piotr. - ocena (1) Polecam firmę Granity Gdańsk! Jestem bardzo zadowolony z całości usługi... Piotr. Jan - ocena (1) Firma profesjonalna polecam i solidnie wykonuje swoją pracę Jan Maria - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Sprawnie i rzetelnie... Maria
przemek - ocena (1) firma godna polecenia terminowo wykonana praca przemek .... - ocena (1) Super wykonanie i obsługa. .... Leszek - opinia (1) Świetna współpraca z Wykonawcą - panem Mariuszem Różyckim. Różne propozycje... Leszek Kazik - opinia (1) Duża firma jednak jakość wykonania nagrobka oceniam na 3 nie moge doprosc... Kazik marian - opinia (1) jestesmy bardzo zadowoleni jakoscią uslugi polegajacej na wykonaniu i montaz... marian Dominik - opinia (1) Polecam firmę profesjonalne obsługa biorąca pod uwagę, że nagrobka się nie... Dominik Kja - opinia (1) Bardzo dziękuję za wykonanie solidnie pracy na cmentarzu srebrzysko i... Kja Andrzej Werner - opinia (1) Profesjonalna obsługa w firmie pod kątem projektowym, doradczym oraz... Andrzej Werner Magdalena - opinia (1) Jestem przemile zaskoczona!! Zamówiłam pomnik. Pani Żaneta zaproponowała... Magdalena Michał Grabowski z Rodziną - opinia (1) Złożyliśmy niestandardowe zlecenie na nagrobek , granit + kamień , wręcz... Michał Grabowski z Rodziną Adam Wójcik - opinia (1) Chciałbym bardzo podziękować P. Maruszowi Różyckiemu i jego ekipie za solidne... Adam Wójcik Zenek - opinia (1) Jestem stałym klientem tej firmy mogę każdemu polecić granity gdańsk Zenek Jula - opinia (1) Super wykonana usługa i miła obsługa pozdrowienia dla pani żanety Jula Natalia - opinia (1) Kontakt z przedstawicielem firmy Panem Mariuszem bardzo dobry. Zrozumienie,... Natalia Syla - opinia (1) Polecam gorąco firmę Granity Gdańskie szybką realizacja ,profesjonalne... Syla JMjr - opinia (1) porządnie i w rozsądnej cenie (dotyczy p. Mariusza ze Srebrzyska) JMjr Marzena - opinia (1) Megs profesjonlna firma. Swietny kontakt, mila obsluga, szynka realizacja. Z... Marzena