GrzechHair

Artykuły fryzjerskie i kosmetyczne

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 49

Dżoana - opinia (1) Bardzo polecam ! Każdy znajdzie tu coś dla siebie za równo cenowo jak i... Dżoana Polecam serdecznie ten skup (1) Jakiś miesiąc temu sprzedałam im około 35 cm włosów. Zaproponowali mi... Joasia Więcek Polecam (1) Produkty z najwyższej półki. Świetna i przesympatyczna obsługa. Jestem bardzo... S-ka
Artykuły fryzjerskie (1) GRZECHHAIR dla mnie NAJLEPSZY!!! Potrzebowałam włosy słowiańskie i znalazłam... Aneta Gorąco polecam! (1) Pełen profesjonalizm, włosy najwyższej jakości! Dex Polecam! (1) Zajmuję się przedłużaniem i zagęszczaniem włosów i zaopatruję się tylko i... Eliza Włosy Indyjskie (1) Doczepiam włosy od 3 lat i nigdy nie trafilłam na tak dobre włosy jak w... Daga Włosy słowiańskie (1) Świetna obsługa, obłędny towar, mega szybka realizacja zamówienia. Serdecznie... Monika Ludkiewicz Super .! (1) Naprawdę serdecznie polecam . Super obsługa :).Jestem naprawdę... Małgorzata dobra organizacja,super wlosy (1) jestem bardzo podwrazeniem dobra jakoscia wlosow ktore napewno polece moim... katarzyna NAJPIĘKNIEJSZE, NAJZDROWSZE WŁOSY 100% NATURALNE, SŁOWIAŃSKIE (1) Zakupiłam u pana Grzegorza włosy słowiańskie, wiadomego pochodzenia, od 17... Natalia Hirsch-Szypa M.S - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam, przesympatyczna obsługa,bardzo szybka... M.S Świetne włosy (1) Włoski rosyjskie najwyższej jakości. Nie plączą się ani nic złego się z nimi... Anna Włosy (1) Polecam! Irmina Daria - opinia (1) Włoski mam juz tydzien i z wszystkich 3 nie udanych probach przedłuzania... Daria jak najbardziej na plus (1) Sprzedawca jak na studenta budownictwa zna się na włosach jak mało kto ;) a... Lucyna Fajne włoski (2) Poproszono mnie o wystawienie opini, poczekałam sobie ponad 2 tygodnie i mogę... włosomanka