Grzechotka

Żłobki

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 30/1

Mama Karoliny - ocena (1) Córka chodziła do Grzechotki półtora roku, już od pierwszego roku życia... Mama Karoliny Agata - ocena (1) Grzechotka to wspaniale miejsce. Synek spędził tam dwa lata. Od pierwszego... Agata Mama Lidki - opinia (1) Najlepszy wybór żłobka, jakiego mogłam dokonać dla córki (uczęszczała 2... Mama Lidki
Mama Adama - opinia (1) Serdecznie polecam. Panie cudowne, w szczególności Pania Ania z maluszków .... Mama Adama Mama Poli - opinia (1) Każdemu rodzicowi polecam Grzechotkę jako pierwszą opiekę dla dziecka.... Mama Poli Mama KAliny - opinia (1) Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić to miejsce.Od pierwszego dnia czułam... Mama KAliny mama Miłosza - opinia (1) Super miejsce, dwójka moich dzieci jest jego wychowankami, polecam żłobek... mama Miłosza mama Kacpra - opinia (1) Cudowne miejsce. Od pierwszego dnia czułam, że nie muszę się martwić o... mama Kacpra Magda - opinia (1) Całym sercem polecam Grzechotkę Wszystkim zainteresowanym rodzicom, którzy... Magda mama Wojtka - opinia (1) Fantastyczne miejsce na mapie trójmiasta dla wszystkich małych ludzi i ich... mama Wojtka Rodzice Adasia - opinia (1) Polecamy Grzechotkę każdemu dziecku i rodzicowi. Nasz synek spędził tam... Rodzice Adasia Rafałek - opinia (1) Rewelacyjne miejsce! W Grzechotce od pierwszych dni czułem się jak w domu.... Rafałek Wika - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wybranego przeze mnie miejsca do opieki nad... Wika Mama Oliwki - opinia (1) Żłobek Grzechotka był moim drugim wyborem - ale za to świetnym. Córka bardzo... Mama Oliwki Mama Synka - opinia (1) Bardzo polecam. Opieka profesjonalna. Czysto. Mile ciocie, ktore kazdego... Mama Synka Rodzice Wandzi - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z Grzechotki. Córka chodziła do grupy maluchów,... Rodzice Wandzi Olga - opinia (1) Naszą przygodę z 'Grzechotką' oceniam bardzo pozytywnie.Córka chodziła tam z... Olga Daria Romanowska - opinia (1) Bardzo polecam Grzechotkę dla wszystkich maluszków. Jest to miejsce gdzie... Daria Romanowska Paulina Klimont - opinia (1) Grzechotka to najlepsze miejsce do rozpoczęcia przygody z edukacja dla... Paulina Klimont Monika mama Leosia - opinia (1) Bardzo polecam żłobek Grzechotka, ciocie opiekunki przesympatyczne i przede... Monika mama Leosia