HAH Sopot

Kluby, dyskoteki

Sopot, al. Franciszka Mamuszki 21

Łukasz - opinia (1) Fajna impreza było w wczoraj zajebiscie dobrze się zawilem Łukasz Fatalna obsluga (1) Jak już ktoś zdążył wspomnieć- obsługa jest miła dopiero, kiedy dostanie... wróg społeczny cienizna.. (1) Nie wiem, skąd zachwyty. Owszem, znam gorsze miejsca, ale one nawet nie... Mariusz Reck
Bardzo słabo (1) Wybierałam się tam dłuższy okres czasu, a gdy w końcu mi się udało,... XxxxXxxx95 Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ;) (1) Klimat- pierwsza klasa, obsługa- fantastyczna. Nigdy wcześniej tak się nie... Imprezowicz Jak na imprezę to do Sopotu...jak na super imprezę to tylko do HAH !!! (1) Sporadycznie bywam na imprezach... ale jak już bywam, to z przytupem ! ;) W... Libra Jedno z ulubionych (1) Do klubu HAH w Sopocie zaglądam regularnie. Miejsce bardzo klimatyczne, w... Magda żenada (2) Zwykła tancbuda...muzyka żenada....zgadzam się zupełnie z krytycznym opiniami... Inwerto Ola - opinia (1) Skandaliczna i hamska obsługa a stan toalet i smród nie do zniesienia Ola Ocena (1) Pozdrawiam super obsługę, która jest przesympatyczna (Najlepsi Ci co tańczą... Deriks Nic specjalnego (1) Nic specjalnego, oczekiwałam czegoś więcej po takich recenzjach. Kolejki przy... MagKwia Toalety to wielki problem tego miejsca (1) Co tydzień pojawia się ta sama historia. Toalety są brudne, śmierdzi w nich i... Wanessa Chrzczony alkohol (1) Osttanio zauważyłem, że drinki są chrzczone. Niby alkohol nalewany z... Mariusz86 Byłam, zobaczyłam i już nie wrócę (1) W ten weekend postanowiłęm wybrać się z koleżankami do jakoegoś modnego... Eleonora Nijaki wystrój i charakter (2) Wystój ma wiele do życzenia. Nie widać tam zapowiadanej sztuki chyba, że... max88 Typowy, podrzędny klub dla gejów (1) Nazwa Art&Musik wydawało by się powinna zobowiązywać do jakości oraz... wizytator bardzo dobra obsługa dla wszytkich (1) bardzo dobra obsługa dla wszytkich Andrzej Kiepska knajpa.... (1) W zeszłym tygodniu impreza odbywała się pod znakiem wybijających studzienek.... Anielka Ani Music ani Art (1) Music and Art to chyba żart. Muzyka bardzo słaba, sztuki zero. Speluna dla... Gośc Baaardzo na tak :) (1) Byliśmy ze znajomymi około 2 tygodnie temu w HaH Trójmiasto - teraz już HaH... Maksik