Karina - ocena (1) Jestem pod wrażeniem zarówno przemiłej obsługi jak i profesjonalizmu!... Karina jola - ocena (1) Bardzo miła obsługa i świetne strzyżenie .Bardzo dziekuje! jola Karolina - ocena (1) Trafiłam do salonu z Booksy i strzał w 10! Wyszłam z pięknym blondem i... Karolina
Joanna - ocena (1) Pani fryzjerka obcięła mnie dokładnie tak , jak prosiłam , żeby nie robić.... Joanna aleksandra - ocena (1) Polecam serdecznie panią Weronikę uratowała moje włosy po innym fryzjerze... aleksandra Anna - ocena (1) Bardzo ładny wystrój salonu , atmosfera przecudowna . Pani Weronika ma bardzo... Anna Martyna - ocena (1) Wlosy wykonane profesjonalnie, mila obsluga i atmosfera. polecam!!! ️️️️ Martyna Daria - ocena (1) Pierwszy raz skorzystałam z uslug salonu Hair Space Institute i jestem pod... Daria Julia - ocena (1) Salon sam w sobie zachwyca, czysto i pięknie w środku, obsługa przemiła i... Julia Tomasz Bigus - ocena (1) Świetna obsługa, pani Karolina przemiła i mega profesjonalna, jestem mega... Tomasz Bigus Asia - ocena (1) Z całego serducha polecam Dorotkę - koloryzacja, strzyzenie, pielęgnacja,... Asia Katarzyna Lorenc - ocena (1) Exkluzywny, profesjonalny salon fryzjerski z przemiłą i bardzo fachową... Katarzyna Lorenc Aneta D. - ocena (1) Dla mnie na pewno najlepszy salon w 3city. Wspaniała atmosfera i pełny... Aneta D. Elżbieta - ocena (1) Profesjonalnie wykonane ombre jestem bardzo zadowolona z efektu. Miła... Elżbieta Lena - ocena (1) Jestem niezmiernie zadowolona z wizyty, moje włosy wyglądają cudnie! a czas... Lena Basia - ocena (1) Gorąco polecam, najlepszy salon, w którym byłam w ciągu ostatnich kilku lat,... Basia Sylwia - ocena (1) To była moja kolejna wizyta w tym salone i kolejny raz jestem bardzo... Sylwia Julia - ocena (1) Serdecznie polecam ten salon , jestem w 100% zadowolona z blondu uzyskanego... Julia Małgorzata - ocena (1) Bardzo polecam salon Hair Space, byłam pierwszy raz w sobotę i jestem pod... Małgorzata Paulina - ocena (1) Miły obsługa. Panie bardzo wesołe,uśmiechnięte. Napewno wrócę ;) Paulina