Iza - opinia (1) Bardzo polecam salon. Pani Monika jak i reszta Pań bardzo sympatyczna, salon... Iza Lucy - opinia (1) Trafiłam do Hair Space z polecenia znajomej uratować moje włosy totalnie... Lucy Kasia - opinia (1) Byłam na koloryzacji, wyszłam z najpiękniejszymi włosami dotychczas jakie... Kasia
Wiktoria - opinia (1) Polecam! Przyszłam z włosami w bardzo złym stanie, jednak Pani Weronika... Wiktoria Klaudia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona . Usługi na najwyższym poziomie świetny klimat :) Klaudia Alicja Skonieczna - opinia (1) Wizyta przebiegła w super atmosferze. W salonie pracują cudowni ludzie,... Alicja Skonieczna Ania Szpakowska - opinia (1) Jestem zachwycona zarówno samym salonem (wystrój), sewisem (lmpka prosecco na... Ania Szpakowska Sandra Mateja - opinia (1) Uzyskałam dokładnie to czego oczekiwałam - zostałam wysłuchana, a bardzo to... Sandra Mateja Aleksandra Ola - opinia (1) Hair Space Instytute odwiedziłam drugi raz i nie żałuję! Styliści... Aleksandra Ola Agata - opinia (1) Wszędzie maksimum gwiazdek za genialną koloryzację i miłą obsługę Agata Agata - opinia (1) Wszędzie maksimum gwiazdek za genialną koloryzację i miłą obsługę Agata Olga - opinia (1) Bardzo polecam Hair Space i Pani Monikę!  Wykonane farbowanie na 100%... Olga Katarzyna - opinia (1) Mega pozytywne wrażenia zarówno atmosfery jak efektu! Miłe i profesjonalne... Katarzyna Bożena - opinia (1) Trafiłam z polecenia do tego salonu i pani Weronika wyczarowała mi kolor o... Bożena Maria - opinia (1) Super zabieg i taka sama obsługa :). Włosy wygładzone oraz nawilżone i w... Maria Natalia - opinia (1) Bardzo ładny, nowoczesny i czysty salon w centrum handlowym w Gdyni. Miłe... Natalia Luiza - opinia (1) Super miejsce ze świetnymi fachowcami. Koloryzacja u Pani Klaudii wyszła... Luiza Inez - opinia (1) Bardzo polecam wizytę w hair space. Obsługa przemiła i bardzo profesjonalna,... Inez H. - opinia (1) Córka od dłuższego czasu marzyła o ścięciu włosów nie mogłyśmy trafić lepiej!... H. Dorota - opinia (1) super polecam ! Jestem bardzo zadowolona Dorota