Małgosia - ocena (1) Gorąco polecam!! :) Małgosia Anetta D. - ocena (1) Zdecydowanie polecam! Pani Monika perfekcyjnie wycieniowała moje niesforne... Anetta D. Ania - ocena (1) Bardzo polecam , super przedłużanie włosów już 3 wykonane przez panią Dorote... Ania
Zuzanna - ocena (1) Jestem mega zadowolona z końcowego efektu. To nie był pierwszy raz jak... Zuzanna Dominika - ocena (1) Najlepszy salon fryzjerski, w którym byłam! Nie wiedziałam jaki chce kolor, a... Dominika Elwira - ocena (1) Polecam. Obsługa salonu na bardzo wysokim poziomie, jestem zadowolona z... Elwira Łucja - ocena (1) dzień dobry, salon na najwyższym poziomie, bardzo profesjonalne podejście do... Łucja IB - ocena (1) Jak tylko jestem w Trójmieście zaglądam do tego salonu. Pełen profesjonalizm... IB Sylwia - ocena (1) Salon bardzo ładny , zaproponowane kawa bardzo miłe . Pani Weronika bardzo... Sylwia Patrycja J. - ocena (1) Po raz pierwszy w tym salonie przedłużałam włosy i jestem pozytywnie... Patrycja J. Martyna - ocena (1) Bardzo sympatyczna obsługa salonu. Moimi włosami zajęła się Pani Monika,... Martyna Marlena - opinia (1) Usługa na najwyższym poziomie, personal salonu przemiły. Jestem bardzo... Marlena Monia G. - opinia (1) Rewelacja! Serdecznie polecam p.Monikę specjalistkę od oszałamiających... Monia G. Justyna - opinia (1) Miałam ogromną przyjemność skorzystać z usług tego salonu. Od samego wejścia... Justyna Roksana - opinia (1) Polecam serdecznie Hair Space . Ponownie wyszłam zachwycona koloryzacją spod... Roksana Aneta - opinia (1) Cudowny salon! Piękny wystrój, nowoczesne wyposażenie a do tego przemiła... Aneta Klaudia - opinia (1) Trafiłam do Hair Space przypadkowo i jestem po prostu zachwycona!!! Obsługa i... Klaudia Marlena - opinia (1) Fajny salon w Gdyni . Tyle razy byłam w Galerii Batory i dopiero teraz... Marlena Katarzyna - opinia (1) Bardzo dziękuję Pani Monice za metamorfozę moich wlosòw ! Nigdy nie miałam... Katarzyna Kasia - opinia (1) Pięknie wykonana koloryzacja, przepiękny blond, obsługa bardzo miła i... Kasia