Polecam (1) Profesjonalne podejście do problemu. Bodajże jedyna firma w województwie... aba1991 Gorąco polecam! (1) Z czystym sumieniem i z uśmiechem na twarzy polecam fantastycznego... Marta Polecam bez cienia wątpliwości! (1) Fantastyczna obsługa, doskonała jakość, niezwykle szybko wykonane zlecenie.... Aleksandra S.
Grzegorz , Wieleń (1) Jestem bardzo zadowolony z odzysku danych. Cena również mnie mile zaskoczyła.... Grzegorz SUPER! (1) Polecam wszystkim współpracę z HEX. Tanio + szybko często nie równa się... Bartłomiej Fijołek Fachowe odzyskiwanie danych myślę że ze wszystkich nośników danych. (1) Nie znam lepszego specjalisty w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków. Tomasz Pierwszy raz spotkałem się z taką firmą i szczerze polecam. (1) Serdecznie polecam firmę. Dwa razy już Pan Łukasz mi pomógł. Raz z dyskiem... Patryk profesjonalizm (1) dobra i solidna firma, którą mogę polecić, szybkie i profesjonalne podejście... Anna Bardzo miła, rzetelna obsługa i dostępna cena! (1) Bardzo miła, rzetelna obsługa i dostępna cena! Polecam, odzyskałem wszystkie... Damian Firma HEX - ostatnia deska ratunku (1) Jestem zmuszony ocenić firmę HEX na ocenę celującą. Z problemem uszkodzonego... MarianGDA Polecam! (1) Co prawda danych nie udało się odzyskać ze względu na mechaniczne uszkodzenie... Katarzyna POLECAM !!! (1) Serdecznie polecam firmę !!! Rzetelna, fachowa i szybka. Laptop na drugi... Patrycja POLECAM!!! (1) Szybko, Sympatycznie, Fachowo Tomasz. Polecam na 100% (1) Polecam szybka i fachowa pomoc. Zajryx Szerze polecam (1) Polecam ten serwis ponieważ korzystałem z ich usług i są naprawdę dobrzy w... piotr Polecam w 100% (1) Naprawdę dobry serwis, Pan pomógł mi odzyskać dane z dysku. Duuuużo... Paweł Profesjonalne podejście i cierpliwość, zarówno do klienta jak i do problemu. (1) Panowie fachowo pomogli mi zdiagnozować problem z moim komputerem okazując... Carlick Solidna, fachowa obsluga (1) Polecam Basia Opinia (1) Solidna Firma,w każdej chwili służą pomocą,zdecydowanie Polecam oby więcej... xxx Odpowiedź: Serwis komputerów - opinia (1) Klient nie był sklonny zapłacić za wykonaną usługę. Po tym jak został... Łukasz Wasilkowski