ja - ocena (1) Przemiła obsługa. Fachowe podejście do sprawy. Pełen profesjonalizm. Polecam... ja Karta SD zdjęcia - ocena (1) Po utracie zdjęć z karty SD mojego aparatu zgłosiłem się z zapytaniem do Pana... Karta SD zdjęcia Szymon Głos - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez firmę. Kontakt telefoniczny,... Szymon Głos
Mirella - ocena (1) Skorzystałam z usług firmy dwukrotnie, w marcu i w dniu dzisiejszym. Sam... Mirella Henryk Czerwiński - Warto odwiedzić hex serwis bo::: - ocena (1) Henryk Czerwiński - Warto odwiedzić hex serwis bo::: 1-Doskonale położenie... Henryk Czerwiński - Warto odwied Piotr - ocena (1) Imponująca wiedza i doświadczenie oraz wzorowa obsługa klienta! Odzyskali... Piotr Sławek - ocena (1) Sprawne i szybkie odzyskiwanie danych, miła obsługa, profesjonalne... Sławek Krzysztof Wójcicki - ocena (1) Skorzystałem z usługi na odległość. Z polecenia. Nie żałuję. Osoby tam... Krzysztof Wójcicki Szymon - ocena (1) Tak, wiedza i profesjonalizm. Dane zostały odzyskane. Polecam firmę. Szymon szpaku1 - ocena (1) Polecam z całego serca. Szybko, sprawnie i konkretnie. Dane z mojego dysku z... szpaku1 Maja - ocena (1) Bardzo polecam. Korzystam już kolejny raz. Maja Patrycja - opinia (1) hex serwis uratował mi życie uszkodzenie dysku było poważne...więc niestety... Patrycja Karol K - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z uslugi Hex Serwice w Gdansku. Professionalism na... Karol K Roman Szturo - opinia (1) Odzyskałem prawie wszystkie dane z uszkodzonego dysku. Obsługa miła i... Roman Szturo Stanislaw - opinia (1) pełen profesjonalizm!!! przywracają wiarę w ludzi !!!! Stanislaw Tomasz - opinia (1) Pełen profesjonalizm, szybka naprawa i korzystne ceny. Polecam! Tomasz Andrus - opinia (1) Pełny profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Polecam firmę HEX z czystym... Andrus Meg - opinia (1) Szybkość i precyzja to jest Waluta tego biznesu! Wszystko naprawione i... Meg MR - opinia (1) Bardzo dobry kontakt z klientem, pełne zaangażowanie w powierzone zdanie.... MR Marysia - opinia (1) Wszystko super! Dane z zepsutego dysku odzyskałam w 2 dni. Marysia