Hair Studio De Luxe

Fryzjerzy

Gdańsk, Złota Karczma 26

Ktos tu niezle naslodzil (2) Prawdabo tym salonie jest taka, ze trudno napisac dobra opinie wobec jakosci... Graza Polecam Polecam Polecam (1) Dotąd byłam już kilkakrotnie w studio, natrafiłam na kilku specjalistów i... Julka Strzyżenie męskie w Studiu Terefenko - polecam. (1) Dzięki Studiu Terefenko na Matarni nie muszę już marnować połowy dnia na... Paweł K.
Polecam ! (1) Pierwszy salon, z którego mój syn wyszedł zadowolony. Polecam Panią... Ola Polecam ;) (1) Każda wizyta w salonie to gwarantowana satysfakcja, atmosfera i usługi z... Justyna Negatywna (1) Wyszłam, podcięcie, czesanie i musiałam iść do innego zakładu aby ratować co... Hanna polecam panią Izę (1) Bardzo profesjonalna fryzjerka, mogę polecić z całym sumieniem, z jej usług... Edyta Delikatnie mówiąc SŁABO (1) Drugie podejście do tego salonu i jednak JESTEM NA NIE . Tym razem Pan Rafał... Ja Pan Jarek (2) Polecam wszystkim tego fryzjera,wspaniała obsługa,dokładność,cierpliwość i... Anna Salon bardzo niskiej jakości. Korzysałam z usług pani NATASZY oraz pani Izy. (1) Korzystałam z tego salonu dwa razy. U pani Nataszy upinałam 5 letniej córce... Emi Słabo (1) Po pierwsze klient nie jest informowany ile zapłaci za daną usługę, tak... Klient Lipa (1) Fatalna jakość ścięcia. Brak dokładności strzeżenia. W cenniku jest... Mat Fryzjer (2) Poszukuje Pani Wioletty która pracowała w tym salonie. Świetna fryzjerka ale... Seba Pani Wioletta - niesamowity fryzjer (2) Pierwszy raz na prawdę fryzjer mnie zrozumiał :) Prosiłam o to, aby... Marta Jestem zadowolona z usługi ale nie z ceny (2) Bardzo sympatyczna fryzjerka, ze strzyżenia i koloryzacji jestem zadowolona.... była klientka Pani Iza:) (1) Z czysty sercem polecam wizyte u Pani Izy,od dłuzszego czasu nie moglam... Patrycja gorąco polecam :) (1) najlepszy salon fryzjerski w jakim byłem. Świetni fryzjerzy, fajny wystrój,... stały klient Za Izą na koniec świata ;) (1) Polecam fryzjerkę Izę .Super koloryzacja ,pielęgnacja włosów ,strzyżenie... klient polecam Panią Izę! (1) W myśl zasady tam klient jest tam, gdzie jest jego fryzjer! :) polecam to... Agata TALENT I PASJA 😊 (1) POLECAM panią Izę. Fryzjer z talentem, kreatywnością a przede wszystkim... Graża