Szok ogromne doświadczenie. :) (1) Jestem bardzo zaskoczona że jeszcze są fryzjerzy z pasją oraz ogromnym... liliana Zaskok pozytywny (2) Ktoś gdzieś kiedyś wspomniał mi o przemiłych paniach z Najss. Będąc w okolicy... Trombocyt bradzo polecam (1) Bardzo miła niespodzianka. Do studia Najss trafiłam zupełnie przypadkiem i... monika
ZDECYDOWANIE! Polecam Panią Joannę (1) Jeśli macie długie włosy i ogromne obawy przed wizytą u fryzjera, to... Małgorzata Pełen profesjonalizm ☺ (1) Dziewczyny Tak dalej , z całego serca polecam Najss doradztwo super... Anna Polecam ! (1) Do studia Najss trafiłam z polecenia i był to strzał w 10 ! Wszystkie Panie... Marlena Polecam!! (1) Trafiłam do salonu nie do końca przez przypadek. Zawsze byłam specyficznie... Martyna pierwszy i ostatni raz.. (1) nie wiem skąd taka pozytywna ocena salonu.. jakość usług fatalna..... Ola Polecać będę zawsze i wszystkim! (1) Uwielbiam salon, najlepszą fryzjerkę w Gdańsku- Kasię, ogarnięte praktykantki... Emilka Ręce Pani Karoliny (2) Chyba tak ma na imię ta urocza fryzjerka o ciemnych włosach. Poprosiłam o... ola zadowolona (1) Rodzinna atmosfera, fachowa obsługa, p. Kasia potrafi świetnie doradzić jaką... Kasia Czysta Prawda (1) Po kilkukrotnej wizycie w tym salonie spokojnie mogę stwierdzić, że to jeden... Prawda Jak najbardziej POLECAM :) (1) Dziewczyny idą z duchem czasu, uczestniczą we wszystkich kursach fryzjerskich... Kuba Wielkie zaangażowanie (1) Chciałam się podzielić moimi pozytywnymi odczuciami po wizycie w tym salonie.... teresa NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE. (4) Moja wizyta w salonie najss odbyła się wczoraj. Zacznijmy od tego,że na... Ola Bordo - to rudy?? (1) Kupiłam grupon - tanio - 89 zł za koloryzacje i inne zabiegi wzmacniające... ja :) Zdecydowanie polecam! :) (1) Bardzo miłe miejsce, szeroka oferta, serdeczne podejście do klienta, p. Ela... :))) TRAGEDIA nie idźcie tam! (1) zostałam umówiona na pewną godzinę, przyszłam 10 minut przed czasem i... ja Rewelacja! (1) Jeden z niewielu salonów w których można się poczuć jak u koleżanki :) no... Emilka Kupon Groupon - pierwsza wizyta (1) Szłam na umowioną wizytę z dużą dozą niepewności, gdyż nie wiedziałam o... Zadowolona klientka