Ania - opinia (1) Totalny brak szacunku dla pracowników. Poza tym dania, za które biorą tyle... Ania Ohyda burgery (1) W Hard Rock miałem nieprzyjemność zjedzenia najgorszego i najdroższego cheese... Piotr Jak dla Mnie tragedia (1) Kolejne odwiedziny restauracji Hard Rock i niestety totalna porażka,przy... Gdanszcza
W Polsce i na świecie, wszędzie tak samo dobrze! (1) Znam Hard Rock Cafe od kilku lat i uwielbiam wracać do lokalu w Gdańsku... Mateusz Impreza Sylwestrowa - Nowy Rok w Hard Rock Cafe (1) Świetnie rozganizowana i przemyślana impreza. To, co nas zaskoczyło (a... marzmik pomyłka (1) Miejsce, które bazuje tylko i wyłącznie na swojej, rozpoznawalnej na świecie,... Piotr Generalnie spoko, ale drogo (1) Obsługa bardzo miła i sprawna, potrawy dobrej jakości, bardzo klimatyczny... Ally Obsługa i ceny w Menu tragedia (1) Obsługa stara się być cool na tzw najlepszego kumpla. Cena odbiega od jakości... Dejw Cudowne miejsce! (2) Prawdziwy Hard Rock! Wszystko jest tak, jak powinno być, jedzenie na wysokim... Pola Stanowczo odradzam (1) W majowy weekend wstąpiliśmy z żoną do HRC na Długim Targu. Niestety nie dane... Lechu słabo (1) Byłam z chłopakiem ostatnio pierwszy i ostatni raz. Zamowilismy steki.... ap-ch Klimatyczny pub (1) Miła obsługa.Bardzo smaczny talerz przystawek do piwa. Muzyka trochę za... Mira Niepowtarzalny klimat i pyszne żarcie. (1) Zupełnie inne miejsce niż te co są w Gdańsku. Byłam 23.12 z koleżankami na... Laura MM - opinia (1) 2014-10-12 22:03 12.10.14 bylem z żoną i dwoma synami na obiedzie. Porażka!... MM Fajne miejsce (1) Dobre jedzenie, fajna obsługa, najbardziej podobało mi się to, że mogłam... Porzeczka Kolorowa woda zamiast drinków (1) Jedliśmy jedynie przystawki. Smaczne. Nie mam zastrzeżeń. Niestety tego... Krawatek Niesmacznie i drogo !!! (1) Niedzielne południe a że byliśmy bez śniadania weszliśmy do lokalu. Wystrój... B. Najgorszy hamburger (1) wczoraj zjadłem najgorszego hamburgera w moim życiu. w Hard Rock Cafe na... Krzy$iek Porażka - zmieńcie to!!! (1) Ceny w porównaniu z innymi lokalami są niebotyczne, przebitka x2 na... as20 Porażka - zmieńcie to!!! (1) Ceny w porównaniu z innymi lokalami są niebotyczne, przebitka x2 na... as20