Helios Riviera Gdynia

Kina

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Tomek - opinia (1) Żadnych ulg rodzinnych jak i dla dzieci w wieku szkolnych. Żadnych ulg! Tomek Mateusz - opinia (1) Nie ma biletów ulgowych. Przyznałem się że moja córka ma 4,5 roku. Więc ulgi... Mateusz Adam - opinia (1) Helios to wg mojej opinii jedna z gorszych sieci Adam
Poc - opinia (1) Ogólnie kino, jako obiekt bardzo dobrze zlokalizowane (skm, autobus). Same... Poc Kultura TAK. Chamstwo NIE. - opinia (1) Wtorek 04.02.2020 godzina 12 50 Psy 3 W imię zasad. Pierwszy raz w tym kinie... Kultura TAK. Chamstwo NIE. Lena - opinia (1) Nie rozumiem dlaczego na film Jak zostałem gangsterem zostali wpuszczeni... Lena Mama corki - opinia (1) Mega długie kolejki po zestawy, 40 minut w kolejce z dziećmi to lekka... Mama corki Dip - opinia (1) Najdroższe kino w Trójmieście. Dopóki się to nie zmieni moja noga tam nie... Dip Ostatni raz w Helios Gdynia (1) Jestem zawiedziony..... Maraton filmów chyba z nazwy.... Nudy.. Nudy i... Marcel Co to miało być (3) Wczoraj 31.10.2017 odbył się maraton horrorów????!!!! To jakiś żart filmy... Anonim Kawiarnia (1) Bardzo długo czekałam aż obsługa kawiarni w ogole raczy pojawić się w swoim... Milena22 Beznadziejna obsługa w punkcie sprzedaży Popcornu (1) Niedziela, rodzinna wyprawa do kina - rano, pierwszy seans w kinie, a Pan nie... Aleksandra Obsługa maratonu filmowego porażka (1) Zabieranie jedzenia oraz napojów na całą noc to lekka przesada... Stefan Kazakidis Niby wszystko fajnie (1) Byłam wczoraj na filmie. Obsługa miła, niby wygodna sala, ale... jeszcze... Joanna Problem z filmem (1) Nie korzystam dość często z kina jednak od czasu do czasu lubię się wybrać na... SZ Najwygodniejsze fotele (1) Może obsługa średnia, ceny nie najniższe ale fotele mają najwygodniejsze. Adam C Zawiodłam się na obsłudze i organizacji kina (1) Do Heliosa mam okazję chodzić już dobry rok. Raczej nie spotkałam się tam z... Ann Masakra (1) Masakra, obsługa kina nie ma pojęcia o wyświetlanych filmach a co... Just Kasia niezadowolony z seansu xxxxxxxxxxxxxxxxxx (1) Na samym początku zaczeło się od lekkiego zdziwienia seans miał się zacząć o... poll sala (1) Na sali wszytsko pięknie super, czysto sporo miejsca wygodne siedzenia.... uduszona